داخلی صفحه اصفهان خبر
 
مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان:
20 هزار واحد مسکن مهر برای خانواده شهدا و جانبازان ساخته شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۳
مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: 20 هزار واحد مسکن مهر برای خانواده شهدا و جانبازان تهیه شده است.
20 هزار واحد مسکن مهر برای خانواده شهدا و جانبازان ساخته شد
 
به گزارش ایثار اصفهان، به نقل از مهر، حجت‌الله غلامی مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار داشت: اداره کل راه و شهرسازی متعهد بوده که 20 هزار واحد مسکونی در چهار سالی که گذشت برای خانواده شهدا و جانبازان تامین کند که بخشی از این واحد ها در شهرستان ها در حال واگذاری است .
وی بیان داشت: متاسفانه در شهر اصفهان مشکل تامین زمین وجود دارد و واحد های مربوط به شهر اصفهان در شهرهای اطراف اصفهان تقسیم شده تا بتوان با حداقل تبعات خارج از استانی مشکل خانواده جانبازان و شهدا را حل کرد.
مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان اعلام کرد: تعدادی از واحدهای شهرضا در شورای عالی مصوب شده و در سروستان بیش از دو هزار واحد در حال تامین است.
وی افزود: در شهرهای کاشان با در نظر گرفتن یک سایت 35 هکتاری و تامین حدود دو هزار و 500 واحد در آن، نجف آباد با در نظر گرفتن سایت 35 هکتاری با تامین حدود سه هزار واحد در آن، شهر جدید بهارستان و فولاد شهر با تامین یک هزار و 700 و شش هزار و 300 واحد در آن و شاهین شهر با تامین حدود سه هزار واحد در آن از جمله شهرهایی است که در حال تامین مسکن خانواده شهدا و جانبازان هستند.
غلامی در خصوص 110 هکتار از اراضی شاهین شهر که به صورت دو پلاک 40 و 70 هکتاری جهت تامین مسکن خانواده جانبازان و شهدا بود، گفت: سرانه های شهر شاهین شهر باید در حد مقیاس شهری پیش بینی شود تا فراتر از حد نصاب محله‌ای بتوان خدمات شهری را در این منطقه تامین کرد و 40 هکتار باید برای تامین کاربری های بزرگ مقیاس و داخل حریم شهر و 70 هکتار با کاربری مسکونی با تامین خدمات در داخل محدوده قانونی شهر قرار گیرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 213498
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...