داخلی صفحه گلستان خبر
 
ارتباط با خبرگزاری هاباعث سرعت بخشیدن در اهداف بنیاد می شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران گلستان در بازدید از خبر گزاری های فارس و ایرنا استان گفت : ارتباط با خبرگزاری هاباعث سرعت بخشیدن در اهداف بنیاد می شود.
ارتباط با خبرگزاری هاباعث سرعت بخشیدن در اهداف بنیاد می شود
 
به گزاش ایثار واحد گلستان ، امروز یکشنبه پانزدهم مرداد ماه 96 بمناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی و بزرگداشت روز خبرنگار ، علی‌اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان از مسئولین و خبرنگاران خبرگزاری فارس و ایرنا استان بازدید و تقدیر کردند و برای آنها آرزوی موفقیت در عرصه خطیر اطلاع ‌رسانی را خواستار شد.
فاضلی با اشاره به نقش خطیر خبرنگاران و خبر گزاری ها در ارسال اخبار صحیح و بموقع گفت: یکی از راه های موثر در پیشرفت یک سازمان وجود ارتباط مناسب باخبر گزارهای می باشد که میتواند سرعت رسیدن به هدف که در این سازمان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهمترین آن است را افزایش داد.      
وی با تاکید بر اهمیت رسانه ها و فضای مجازی در ترویج فرهنگ ایثارو شهادت افزود: در حال حاضر می توانیم  از این تعامل در راه رسیدن به اهداف بنیاد استفاده لازم را ببریم و مسیر دست یابی به آن را کوتاه تر کنیم.
لازم بذکر است در این بازدید محمدعلی طالع‌زاری معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز حضور داشتند.
معاون فرهنگی امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان نیز در این دیدار ضمن خداقوت به خبرنگاران خبرگزاری فارس در این استان گفت: خبرنگاران در طول سال زحمات فراوانی می‌کشند که 17 مرداد و تجلیل از فعالیت آنها در روز شهادت شهید صارمی حامل یک پیام بزرگ است.
محمدعلی طالع‌زاری با بیان اینکه استفاده از ظرفیت رسانه در توسعه استان بسیار موثر است، افزود: توجه به این مهم باید در باور مسوولان باشد و تبدیل به شعار نشود در این صورت مسیر توسعه‌یافتگی تسریع و تسهیل می‌شود.انتهای پیام/
کد مطلب: 213666