ارسال 1402 اثر به جشنواره تجلیل از خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر سومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و رسانه های برتر حوزه ایثار و شهادت از ارسال 1402 اثر به این جشنواره خبر داد.
ارسال 1402 اثر به جشنواره تجلیل از خبرنگاران حوزه ایثار و شهادت
 
به گزارش «ایثار»، علیرضا کریمیان روز دوشنبه 16 مردادماه در مراسم اختتامیه سومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و رسانه‌های برتر در حوزه ایثار و شهادت ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامی داشت یاد و خاطره خبرنگار شهید «محمود صارمی»، گفت: فراخوان سومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و رسانه‌های برتر در حوزه ایثار و شهادت پس از تصویب در شورای معاونان بنیاد از 27 خردادماه شروع شد و تا 24 تیرماه ارسال آثار به این جشنواره ادامه یافت.
وی افزود: در این مدت 1402 اثر از 587 نفر از سراسر کشور دریافت شد که تعداد افراد شرکت کننده نسبت به دوره قبل جشنواره 21 درصد افزایش یافته است. همچنین تعداد آثار واصله نیز 35 درصد افزایش داشته است. از جمع آثار دریافت شده، 1029 اثر مربوط به رسانه های استانی و 373 اثر مربوط به رسانه های ملی هستند که نشان دهنده ریشه دار بودن فرهنگ ایثار و شهادت در تمام رسانه ها، همه استان ها و همچنین ارتباط مطلوب دبیرخانه جشنواره با همه رسانه هاست. این آثار پس از دریافت در اختیار اعضای محترم هیئت داوران که از اساتید برجسته علوم ارتباطات هستند قرار گرفت تا به داوری آثار بپردازند.
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزیده شدن 42 اثر در این جشنواره توسط هیئت داوران گفت: هرچند اقدامات همه رسانه ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ارزشمند و قابل تقدیر است و وظیفه داریم از عملکرد همه رسانه ها اعم از مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری، صدا و سیما و شبکه های مجازی برای اقداماتشان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تشکر کنیم، اما بنابر بررسی های مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد با توجه به حجم فعالیت های خبری مربوط به بنیاد شهید و امور ایثارگران 3 رسانه به عنوان رسانه های برتر و 1 رسانه نیز به عنوان رسانه فعال در زمینه فعالیت درباره شهدای مدافع حرم تقدیر می شوند.
گفتنی است در این مراسم 3 رسانه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، خبرگزاری ایسنا و روزنامه جمهوری اسلامی به دلیل حجم فعالیت های خبری مربوط به بنیاد شهید و امور ایثارگران و پایگاه خبری «شهید خبر» به دلیل پوشش اخبار و مطالب مربوط به شهدای مدافع حرم مورد تقدیر قرار گرفتند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 213735