داخلی صفحه همدان خبر
 
مدیر کل بنیادشهید و امور ایثارگران استان همدان :
امنیت ملی و عزت و استقلال کشور به برکت خون شهیدان بدست آمده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱
مدیر کل بنیادشهید و امور ایثارگران استان همدان به اتفاق جمعی از کارکنان بنیاد شهید استان و خانواده های معزز شهیدان و جانبازان با فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) دیدار کردند .
امنیت ملی و عزت و استقلال کشور به برکت خون شهیدان بدست آمده است
 
به گزارش ایثار استان همدان  ؛  روز دوشنبه 16 مرداد ماه عارف مدیر کل بنیادشهید و امور ایثارگران استان همدان به اتفاق به اتفاق جمعی از کارکنان بنیاد شهید استان و خانواده های معزز شهیدان و جانبازان با فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) دیدار کردند .
در این دیدار عارف مدیرکل بنیاد شهید و امورایثار گران استان همدان ضمن تبریک انتصاب بجا و شایسته سردار مجیدی به عنوان فرمانده سپاه انصارالحسین (ع)  از زحمات شبانه‌روزی پاسداران قدردانی کرد واظهار داشت : سپاه پاسداران پشتوانه ای محكم واستوار با نيروهايی متعهد و ولايت مدار برای نظام هستند  كه در صيانت از انقلاب اسلامی وارزشهای الهی آن همچون دژی محكم نظام مقدس جمهوری اسلامی را از هر نوع نفوذ وتهديدی محافظت می كند .
در ادامه ایشان افزود : امنیت ملی و عزت و استقلال کشور به برکت خون شهیدان بدست آمده است .
سردار مجیدی  فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان نیز در این دیدار با تجلیل از مقام شامخ شهیدان والا مقام و قدردانی  از خانواده معزز  شهیدان، گفت : با امید این که شهدا در آخرت ما را مورد شفاعت خودشان قرار بدهند .
شهدا با جانفشانیها و ایثاری که از خود نشان دادند چراغ هدایت راه ما هستند و خدمت به شهدا و خانواده های آنها یک تکلیف است .
 
کد مطلب: 213796
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...