داخلی صفحه همدان خبر
 
مرکز مشاوره انتخاب رشته داوطلبان شاهد و ایثارگر استان همدان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴
مرکز مشاوره انتخاب رشته به منظور ارائه خدمات مشاوره فردی ویژه داوطلبان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال 96 آماده ارائه خدمت می باشد .
مرکز مشاوره انتخاب رشته داوطلبان شاهد و ایثارگر استان همدان
 
به گزارش ایثار استان همدان ، ارائه خدمات مشاوره فردی و انتخاب رشته توسط مشاورین مجرب جهت داوطلبین شاهد و ایثارگر همه روزه  صبح و عصر از تاریخ 17/5/96 تا پایان زمان انتخاب رشته در محل کانون فرهنگی شاهد صورت می گیرد .
سرکار خانم مسعودی رئیس اداره آموزش گفت : جهت داوطلبین شاهد و ایثارگر ابتدا کارگاه آموزشی ویژه مشاورین بنیاد برگزار وپس از آن  به صورت گروهی و با حضور حدود 200 نفر از دانش آموزان و اولیاءآنها کارگاه مشاوره گروهی برگزار گردید .
ایشان در ادامه افزود : در مزکز مشاوره  ضمن توزیع بروشور نکات مهم انتخاب رشته ، مشاروان محترم در خصوص آخرین دستور العمل های مرتبط با امور تحصیلی و رشته های مهم تحصیلی و همچنین آگاهی داوطلبان به منظور ورود به دانشگاهها و مراکز آموزش  عالی ، را به اطلاع  شرکت کنندگان  خواهند رساند .
 
مسعودی گفت : مرکز مشاوره انتخاب رشته به منظورمشاوره فردی انتخاب رشته جهت داوطلبان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال96 در محل کانون فرهنگی شاهد همدان و شهرستانهای تابعه در نظرگرفته شده است تا عزیزان شاهد وایثارگر بتوانند با حضور مشاورین مجرب استان به راحتی در خصوص مشاوره فردی انتخاب رشته خود اقدام نمایند.
کد مطلب: 213801