داخلی صفحه کرمان خبر
 
پیام تبریک روز خبرنگار
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳
محمد رضا حسنی سعدی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان طی پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت
پیام تبریک روز خبرنگار
 
محمد رضا حسنی سعدی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان امروز سه شنبه هفدهم مرداد ماه 96  که به عنوان روز خبرنگار نامیده شده است را طی پیامی به اصحاب رسانه تبریک گفت .متن پیام به شرح زیر می باشد :

" 17 مرداد هر سال، یادآور کوشش خستگی ناپذیر و فداکاری بارز کسانی است که رسالت همیشگی خود را آگاهی بخشی به جامعه و نورافکندن بر تاریکخانه جهل و تعصب تعریف کرده اند ؛ آنان که با سلاح قلم و ثبت تصاویر بی کم و کاست از دغدغه های همنوعان شان، در راه اعتلای روزافزون جامعه و رشد و توسعه همه جانبه گام بر می دارند و در این مسیر دشوار و پر فراز و نشیب، شجاعانه راه می پیمایند. 

با نگاهی به کارکردهای رو به فزونی رسانه ها در جوامع امروزی می توان نقد منصفانه را جزو رسالت های اصلی خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه برشمرد. انعکاس موفقیت ها و دستاوردها و مطرح کردن کاستی ها به همراه راهکارها، فراهم کردن فرصت برابر و عادلانه برای بیان دیدگاه های مختلف با هدف بهره گیری از خرد جمعی و همراه کردن هر چه بیشتر همه ارکان جامعه برای نیل به اهداف کلان توسعه، همگی در این چارچوب می گنجد."
وی در ادامه افزود : مطمئنا انجام این  وظایف و کارکردها در نهایت  به کاهش دغدغه های دین و دنیای مردم و گام برداشتن در مسیر فلاح و رستگاری می انجامد. 
 
" اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای والامقام  حوزه خبر و اطلاع رسانی به ویژه شهید صارمی و همچنین  18 شهید خبرنگار استان کرمان فرارسیدن این مناسبت را به همه اصحاب رسانه و جامعه خبری که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش می نمایند تبریک و شادباش می گویم. امید آن که با اصل دانستن منافع جمعی و اهداف توسعه ای در رسانه ها و به حاشیه راندن مسائل فرعی، مسیر رشد و توسعه این خطه و ارتقای شاخص های کلان اقتصادی و اجتماعی کشور عزیزمان ، بیش از پیش هموارتر شود. "
انتهای پیام ./
 
کد مطلب: 213866