همایش معاونین فرهنگی منطقه دو بنیاد شهید و امور ایثارگران در چهارمحال و بختیاری برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱
فریبرز نجفی در این همایش با اشاره با اینکه ایثارگران سرمایه گزاران اصلی نظام هستند خاطرنشان کرد، باید خدمات ارائه شده به ایثارگران بهنگام و متناسب با مقتضیات زمانی باشد.
 
به گزارش «ایثار» چهارمحال و بختیاری؛ صبح امروز چهارشنبه 18 مرداد ماه 96 همایش معاونین فرهنگی و رؤسای ادارات فرهنگی و تبلیغات، ورزشی و اردویی منطقه دو بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در سالن جلسات بنیاد استان چهارمحال و بختیاری و با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.
این همایش با شرکت استانهای اصفهان، ایلام، لرستان، مرکزی، یزد و چهارمحال و بختیاری و با هدف بررسی مسائل و مشکلات موجود در برنامه های فرهنگی و ارائه راهکارهای مناسب در جهت رفع این مسائل برگزار شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در این جلسه با اشاره با اینکه ایثارگران سرمایه گزاران اصلی نظام هستند خاطرنشان کرد، باید خدمات ارائه شده به ایثارگران بهنگام و متناسب با مقتضیات زمانی باشد.
 نجفی  اظهار داشت: دشمن در همه زمینه ها جهت ضربه زدن به نظام وارد شد و نتوانست رخنه کند لذا در حال حاضر با ورود به مسائل فرهنگی قصد آسیب به کشور ما را دارد لذا ما به عنوان متولیان فرهنگ ایثار و شهادت که پیش قراول تمام مسائل فرهنگی هستیم باید هوشیار و آگاه باشیم.
وی افزود اگر در هشت سال دفاع مقدس عزیزان ما جانانه دفاع کردند حاصلش امروز این است که جمهوری اسلامی ایران در دنیا به عنوان قطب فرهنگی مطرح است.
نجفی گفت بعد از جنگ جهانی اول و دوم تنها زمانی که دو ابرقدرت جهانی با هم متحد شدند در زمان دفاع مقدس بود که روبروی ایران ایستادند و به جد پیگیر خدشه وارد کردن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند که این اهمیت دفاع مقدس را مشخص و وظیفه ما را سنگین تر می کند.
مدیرکل بنیاد با اشاره به اهمیت برگزاری این همایش ها افزود؛ مسائل و مشکلات در این جلسات مطرح و راهکارهای برونرفت از این مشکلات به عنوان راهکارهای عملی به بنیاد مرکز ارسال تا در برنامه ریزی ها مورد استفاده قرار گیرد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 213991
 


 
 
سرو سرافراز
 

یادداشت: محمود عرب فرد