داخلی صفحه خوزستان خبر
 
امام جمعه کارون:
فرهنگ شهادت و روحیه انقلابی گری در جامعه تقویت شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۳
امام جمعه شهرستان کارون گفت: دو مسأله مهم روحیه انقلابی گری و فرهنگ شهادت در میان مردم به ویژه جوانان همیشه مورد تاکید رهبری است؛ به همین دلیل این دو موضوع باید در جامعه تقویت شود.
فرهنگ شهادت و روحیه انقلابی گری در جامعه تقویت شود
 
امام جمعه شهرستان کارون گفت: دو مسأله مهم روحیه انقلابی گری و فرهنگ شهادت در میان مردم به ویژه جوانان همیشه مورد تاکید رهبری است؛ به همین دلیل این دو موضوع باید در جامعه تقویت شود.
حجت الاسلام قاسم خضیراوی، امام جمعه کارون در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز با اشاره به مقوله فرهنگ، اظهار داشت: ما در کشوری زندگی می کنیم که مذهب رسمی آن مذهب اهل بیت علیهم السلام بوده و کشوری انقلابی هستیم که نیاز به توجه بیشتری در مقوله فرهنگ است چرا که در این مقوله از جهان غرب و نظام سلطه آسیب های کمی ندیدیم.
امام جمعه کارون در ادامه بیان داشت: فعالان فرهنگی در راس آنان مسؤولان مربوطه و همچنین متخصصان دینی و نخبگان به مسئله نشر فرهنگ مکتب اهل بیت علیهم السلام توجه ویژه ای کنند و برای آن بها دهند.
حجت الاسلام خضیراوی در پایان گفت: فرهنگ شهادت و دفاع مقدس باید در جامعه به ویژه میان جوانان تقویت شود چرا که از این فرهنگ درس های زیادی مانند فداکاری و استقامت را یاد گرفتیم
 
کد مطلب: 213992
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...