نصیری:
40 درصد شهدای مدافع حرم کل کشور از شهرستان های استان تهران است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران گفت: شهرستان های استان تهران با تقدیم 434 شهید مدافع حرم، خانواده های 40 درصد این شهدا در سراسر کشور را تحت پوشش دارد.
40 درصد شهدای مدافع حرم کل کشور از شهرستان های استان تهران است
 
به گزارش ایثار، نادر نصیری در همایش سپاه فاطمیون که با هدف تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم برگزار شد گفت: بیشترین شهید مدافع حرم در کشور از شهرستان های استان تهران تقدیم این آرمان مقدس شده است.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون قدر و منزلت والای شهدای مدافع حرم گفت: این شهیدان با انتخاب شهادت سعادت را برای خود وامنیت را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.
نصیری ادامه داد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند شهادت یک «مرگ تاجرانه» است و در این معامله، خداوند جان انسان را که ضایع‌شدنی و از بین‌رفتنی است، در مقابل سعادت ابدی خریداری می‌کند و شهید به مقامی می‌رسد که قدرت شفاعت پیدا می‌کند.
وی گفت: رهبری معظم همواره بر لزوم قدردانی از شهیدان و خانواده‌های آنان، تاکید دارند و فرموده اند که همه زیر بار منت شهیدان هستیم و هر کس در جهت فراموش شدن یاد شهیدان یا اهانت و بی‌اعتنایی به خانواده‌های آنان کاری انجام دهد، در واقع به کشور خیانت کرده است پس همه باید این مهم را جدی بگیریم.
نصیری همچنین در سخنان خود بر ایجاد هماهنگی بیشتر و رسیدگی مناسب تر به وضعیت فرهنگی مدافعین حرم تاکید کرد و گفت:  هماهنگی لازم برای برگزاری اردوی سه روز در شهرستان صفادشت انجام شود.
کد مطلب: 214018