دفاع مقدس برای کشور سرافرازی و خودباوری به همراه داشت
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۴
مدیرکل بنیاد لرستان گفت: دفاع مقدس برای کشور سرافرازی و درس ایستادگی، مقاومت و خودباوری را به همراه داشت.
به گزارش «ایثار»، مرداد روشنی مدیرکل بنیاد لرستان در بازدید از شرکت داروسازی بایرافلاک و دیدار با مدیرعامل آن، در خصوص استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر به بحث و گفتگو پرداخت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان راه اندازی این شرکت را در زمان تحریم و عبور از آن همه مشکل را کمتر از رزم زمان دفاع مقدس ندانست و این را از برکات جنگ دانست و گفت: دفاع مقدس برای کشور سرافرازی و درس ایستادگی، مقاومت و خودباوری را به همراه داشت.

اشتغال اولویت اصلی خانواده های شهدا و ایثارگر لرستان است
به گزارش «ایثار»، مراد روشنی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان 18 مردادماه 96 از کارخانه فرو آلیاژ و شرکت داروسازی بایرافلاک در شهرستان ازنا بازدید و با مدیران این دو کارخانه دیدار به عمل آورد.
روشنی ابتدا به کارخانه فرو آلیاژ ازنا رفت و پس از بازدید از بخش های مختلف، این کارخانه را یکی از پروژه های خوب کشور برشمرد که سهم بسزایی در تولید کشور دارد و در نشست صمیمی که با محمد موسوی، مدیرعامل کارخانه داشت، مسئله اشتغال را اولویت اصلی خانواده های شهدا و ایثارگر لرستان برشمرد و گفت: استخدام فرزندان شهدا در دستگاههای دولتی و خصوصی یک معامله بُرد-بُرد است که البته بعد معنوی آن بیشتر مدنظر است زیرا معتقدیم ایثارگرانی که در دستگاهها مشغول خدمت می شوند باید بیش از سایرین سعی و تلاش کنند.
روشنی در بحث امنیت کشور با بیان خاطره ای از زمان عملیات مرصاد و حمله منافقین به کشور گفت: به خاطر دارم چندین هزار نفر به سپاه و نیروهای نظامی لرستان مراجعه و درخواست اسلحه برای اعزام و مقابله با منافقین را داشتند که این امنیت و ثبات امروز کشور در خاورمیانه و در جهان چیزی جز این جانفشانی ها و ایثارگری و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران نیست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 214276