معتمدین معین مشاوران امین بنیاد هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۳
مدیرکل بنیاد یزد گفت: معتمدین معین مشاور امین بنیاد هستند که در راستای به ثمر نشستن اهداف بنیاد در خدمت به خانواده های مکرم شهدا و ایثارگران همواره یار و یاور این نهاد هستند.
معتمدین معین مشاوران امین بنیاد هستند
 
به گزارش «ایثار»، نشست شورای مشورتی معتمدین معین با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با هدف بررسی نقاط قوت و ضعف طرح سپاس و طرح معتمدین معین تشکیل شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست با تقدیر از همکاری معتمدین معین گفت: معتمدین معین مشاور امین بنیاد هستند که در راستای به ثمر نشستن اهداف بنیاد در خدمت به خانواده های مکرم شهدا و ایثارگران همواره یار و یاور این نهاد هستند.
احمد ابراهیمی با تاکید بر لزوم کیفی بودن طرح ها تصریح کرد: نباید صرفا به انجام دیدار اکتفا کنیم بلکه باید همواره تلاش کنیم زمینه را فراهم سازیم که ضمن دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدا و ایثارگران مسائل و مشکلات آنان بررسی و اقدامات لازم برای رفع آن با هماهنگی سایر دستگاه ها انجام شود.
وی خاطرنشان کرد: اینکه ما برای حل مشکلات ایثارگران از توانمندی خودشان به عنوان معتمدین معین بهره گیریم حسن کار است ولی اگر به صرف دیدار و کسب اطلاعات اکتفا کنیم ضعف بزرگی خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی صدرالساداتی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد یزد نیز با تشریح برنامه های این معاونت در حوزه مددکاری و مشاوره گفت: تلاش مددکاران در اجرای مطلوب طرح سپاس و کسب رتبه اول کشور جای تقدیر دارد لکن پیگیری مسائل و مشکلات تا رفع کامل اهمیت زیادی دارد.
وی اظهار کرد: استفاده از توانمندی ایثارگران در قالب طرح معتمدین معین زمینه مناسبی برای کاستن از مشکلات متعدد ایثارگران است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 214288