شهدا تابلویی از معرفت و ایثار هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸
مدیرکل بنیاد مرکزی بر پاسداری از خون شهدا و ادامه راه آنان تأکید کرد و با بیان اینکه شهدا تابلویی از معرفت و ایثار هستند، گفت: نباید تابلوهای معرفتی که رزمندگان و شهدا به ما نشان دادند در هیاهوی زندگی مورد غفلت واقع شود.
شهدا تابلویی از معرفت و ایثار هستند
 
به گزارش «ايثار»، حجت الاسلام والمسلمین حسن هنرمند در حاشیه یادواره 43 شهيد روستای خيرآباد و شهدای مدافع حرم بر ادامه دادن راه شهیدان تاکید کرد و گفت: حقیقت برپایی مجلس شهید این است که شهید ما را یاد کرده و اجازه داده است تا مهمان سفره آنها باشیم.
هنرمند افزود: شهیدان والامقام ما هیچ گاه فکر مصلحت شخصی نبودند و هر کاری می کردند فقط به خاطر رضای خدا و مصلحت اسلام و مسلمین بود.
وی بر پاسداری از خون شهدا و ادامه راه آنان تأکید کرد و با بیان اینکه شهدا تابلویی از معرفت و ایثار هستند، گفت: نباید تابلوهای معرفتی که رزمندگان و شهدا به ما نشان دادند در هیاهوی زندگی مورد غفلت واقع شود.
وی با ادای احترام به مادران شهدا تصریح کرد: رمز پیروزی ایران اسلامی مادرانی هستند که توفیق یافتند فرزندان خود را به گونه ای تربیت کنند که با تاسی از مولایشان حسین(ع) با خلق حماسه هایی بی بدیل به افتخار شهادت نائل شوند.
روستای خيرآباد در 25 كيلومتری اراك واقع و 43 شهيد تقديم انقلاب اسلامی كرده است.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 214291