شهدا امتحان خود را نزد خداوند پس داده اند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲
مدیرکل بنیاد بوشهر گفت: شهدا امتحان خود را نزد خداوند پس داده اند و خانواده شهدا دارای جایگاه و مقام والایی هستندکه انسان به آن ها غبطه می خورد.
شهدا امتحان خود را نزد خداوند پس داده اند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام ابراهیم تشکری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با پدر معظم شهید والامقام «حسین اکباتانی» در شهرک بهارستان استان اصفهان دیدار کرد.
مدیرکل بنیاد بوشهر در این دیدار با اشاره به این که پدر، مادر و خانواده شهدا امتحان خود را نزد خداوند پس داده اند گفت: خانواده شهدا دارای جایگاه و مقام والایی هستند که انسان به آن ها غبطه می خورد.
وی افزود: پدری که فرزند خویش را در راه خدا فدا کرده است، عزیز هر دو دنیا است و بدون تردید ملت شریف ایران، قدر ایثار خانواده بزرگ شهیدان را به خوبی می‌داند و همواره پاسدار خون شهیدان خواهند بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر تصریح کرد: خانواده شهدا و ایثارگران با فداکاری و ایثارگری خود موجبات آسودگی و امنیت تمام ملت را فراهم کرده و جا دارد از تلاش و همت آنان قدردانی کنیم.
وی با بیان این که شهدا مظهر قدرت و نماد بصیرت نظام اسلامی هستند، تصریح کرد: شهدا با تقدیم جان خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند و آسایش و امنیت را به ملت ایران اسلامی هدیه دادند.
تشکری ادامه داد: ما باید یاد شهدا را زنده نگه داریم و خانواده‌های آن ها را تکریم کنیم چرا که هر چه داریم از صبر و استقامت آن هاست.
وی با بیان این که خانواده‌های شهدا به همه ما درس ایثار و مقاومت آموختند، خاطرنشان کرد: امروز آحاد جامعه با درس‌گیری از این عزیزان می‌توانند فرزندان خود را هم چون شهدا تربیت کنند که در افزایش اقتدار و عزت کشور نقش آفرین باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 214294