همسر شهیدجمالی و پدر شهیدان ابوالقاسمی دار فانی را وداع گفت
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۹
«یوسف پورابوالقاسم» جانباز اردبیلی، همسر و پدر شهیدان پورابوالقاسم به دیدار معبود خود شتافت.
همسر شهیدجمالی و پدر شهیدان ابوالقاسمی دار فانی را وداع گفت
 
به گزارش «ایثار»، شادروان «یوسف پور ابوالقاسم» پزشک دلسوز و جانباز 35 درصد، همسر بانوی شهید والامقام «اعظم جمالی» و پدر گرامی شهیدان گرانقدر «سولماز و شیدا پور ابوالقاسم» دارفانی را وداع گفت و به خانواده شهید خود پیوست.
پیکر این ایثارگر صبور ساعت 16 امروز از مقابل مسجد «یساول» اردبیل به سوی گلزار شهدای بهشت فاطمه تشییع می شود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، استاندار، فرماندار، مدیر کل و کارکنان بنیاد استان، مقامات اداری و نظامی و اقشار مختلف مردم قدرشناس اردبیل با حضور در مراسم تشییع دین و ارادت قلبی خود را به این پزشک دلسوز و مردمی و خانواده شهیدپرور پورابوالقاسم ابراز می کنند.
به همین مناسبت مجلس شب دفن شامگاه امروز در مسجد یساول و مجلس ترحیم روز یک شنبه 22 مرداد 96 در مسجد سرچشمه اردبیل برگزار می شود.
زنده یاد یوسف پور ابوالقاسم سال 1325 در شهر اردبیل در خانواده ای متوسط و مومن و متعهد دیده به جهان گشود با اراده و پشتکار خویش به درجه دکتری نائل آمد در دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از آن در کسوت طبابت و شغل شریف پزشکی در خدمت مردم بویژه اقشار ضعیف و کم در آمد بود و مدتها ریاست بیمارستان «مسلولین» اردبیل را عهده دار بود و در این مسئولیت منشا خدمات ارزنده برای اقشار مختلف مردم آسیب پذیر شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 214300