خانواده شهدا پیام رسان قیام خونین شهدا هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: خانواده شهدا پیام رسان قیام خونین شهدا هستند و این مهم را به بهترین شکل ممکن به آحاد ملت مسلمان ابلاغ کردند.
خانواده شهدا پیام رسان قیام خونین شهدا هستند
 
به گزارش «ایثار»، احمد ابراهیمی با تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا تاکید کرد: هیچ کس مثل خاندان مکرم شهیدان و ایثارگران قدر انقلاب اسلامی را نمی داند زیرا ایشان برای بارور شدن نهال انقلاب اسلامی سختی های فراوانی را متحمل شدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد افزود: خانواده شهدا پیام رسان قیام خونین شهدا هستند و این مهم را به بهترین شکل ممکن به آحاد ملت مسلمان ابلاغ کردند.
وی تصریح کرد: شهدا برای انجام رسالتی آسمانی از خود و سایر تعلقات دنیوی گذشتد و ضمن رسیدن به قرب الهی به مقامی جاودانه در دنیا و عقبی دست یافتند.
ابراهیمی با تاکید بر لزوم تکریم و تعظیم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گفت: کسب رضای الهی مهم ترین هدف خادمین شهدا است که این مهم به جز با کسب رضایت برترین بندگان خدا حاصل نمی آید.
دبیر شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عظمت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون خون پاک شهدا دانست و اضافه کرد: ما وظیفه داریم در راه ثبت و ضبط خاطرات شهدا و ایثارگران تلاش کنیم و میراث ارزشمندی را به آیندگان انتقال دهیم و برای تحقق این مهم به همکاری و مساعدت خانواده های شهدا و یادگاران هشت سال دفاع مقدس نیاز داریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 214302