قدم برداشتن در مسیر ترویج فرهنگ ایثار وظیفه ای همگانی است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷
مدیرکل بنیاد مازندران گفت: قدم برداشتن در مسير شهادت، ترويج و توسعه اين فرهنگ و خدمت به افضل ترين افراد جامعه يك وظيفه همگانی است.
قدم برداشتن در مسیر ترویج فرهنگ ایثار وظیفه ای همگانی است
 
به گزارش «ايثار»، عباسعلی رضايی مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در مراسم تجليل از خادمين شهدا كه در ساری برگزار شد، گفت: شهدا برای عزت و سربلندی و امنيت و آرامش ملت ايران، از جان خود گذشتند و با خدای خود معامله كرده و به آرزوی ديرينه خود كه شهادت بود، نائل آمدند.
وی با اشاره به اينكه خدمت به خاندان مكرم شهدا و ايثارگران يك توفيق بزرگ است، اظهار داشت: پاداش خدمت به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان هرگز از بين نمی رود و در نزد خداوند متعال باقی می ماند.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران گفت: امروز همه بايد با همت بيشتر و تلاش مضاعف در جهت رفع دغدغه های ايثارگران كوشا باشيم و مشكلات آنان را به حداقل برسانيم.
وی ضمن تقدير و تشكر از تلاش و كوشش خادمين بنياد در ارائه خدمت به ايثارگران اظهار داشت: كاركنان بنياد در اخلاق مداری، خوش رفتاری، صداقت و تكريم ارباب رجوع ، نمونه و الگو بوده و در مقابل ايثارگران تواضع و فروتنی داشته باشند.  
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران از زحمات بی دريغ همكاران بنياد مازندران و نيز همسران آنان قدردانی كرد و افزود: امروز قدم برداشتن در مسير شهادت، ترويج و توسعه اين فرهنگ و خدمت به افضل ترين افراد جامعه يك وظيفه همگانی است.  
گفتنی است اين مراسم به همت معاونت توسعه مديريت و منابع انسانی بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران برگزار شد.
انتهای پيام/ 
  
کد مطلب: 214304