شهدا مایه سربلندی و عزت ایران هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۳
مدیرکل بنیاد استان قم گفت: شهدا مایه سربلندی و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. امروز ندای انقلاب اسلامی به واسطه خون پهای پاک شهدا و پایداری خانواده معظم ایشان در دنیا طنین انداز شده است.
شهدا مایه سربلندی و عزت ایران هستند
 
به گزارش «ایثار»، سردار سید جواد هاشمی در دیدار با خانواده معظم شهدای روستای ابرجس واقع در بخش کهک قم ضمن دیدار با خانواده معظم شهیدان «محمد باقر احمدی»،‌ «غلامحسین علی عسگری» و «عباس عباسی» تکریم از خانواده معظم شهدا را موجب احیای فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد.
وی ادامه داد: شهدا مایه سربلندی و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. امروز ندای انقلاب اسلامی به واسطه خون بهای پاک شهدا و پایداری خانواده معظم ایشان در دنیا طنین انداز شده است و کاخ های استکبار را به لرزه انداخته است.
وی اضافه کرد: خانواده شهدا با صبر، مقاومت و ایستادگی ادامه دهنده راه شهدا و مدافع ارزش های اسلامی هستند. آنها در این مسیر راست قامت ایستاده اند و به این شهادت ها افتخار می کنند.
سردار هاشمی تاکید کرد:‌ سادگی، ساده زیستی و قناعت در کنار صلابت، اراده راستین و ایمان های استوار این عزیزان مایه دلگرمی مسوولان در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 214309