فرهنگ ایثار و شهادت نجات دهنده یک ملت است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹
مدیرکل بنیاد بوشهر گفت: فرهنگ ناب ایثار و شهادت نجات‌دهنده و عامل اصلی پیروزی یک ملت و کشور است و جانبازان، با ایمان و توکل به خدا سبب امنیت و پایداری نظام و انقلاب اسلامی شدند.
فرهنگ ایثار و شهادت نجات دهنده یک ملت است
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در دیدار با جانباز سرافراز «اردشیر ترک‌زاده» طی سخنانی بیان داشت: شهدا و ایثارگران دفاع مقدس جان و مال خود را خالصانه در راه رضای حق‌تعالی ارزانی کردند تا ناموس و مملکت ما از گزند دست‌درازی بیگانگان در امان باشد.
وی افزود: به شما جانبازان افتخار می‌کنیم و به خود می‌بالیم که در راه دفاع از میهن عزیز اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنید و حاضر هستید جان خود را در راه حفظ این مملکت بدهید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر تصریح کرد: جانبازان همواره مایه دلگرمی و قوت قلب ملت ایران هستند و باید درس مردانگی، ایثار، استقامت و صبوری را از آنان آموخت و همه ما باید ادامه‌دهنده راه آنان در راستای حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع از ولایت‌فقیه باشیم.
وی اضافه کرد: با دیدن روحیه شاداب این عزیزان انگیزه خدمت برای ما بیشتر شده و ان‌شاءالله بتوانیم با دعای خیر جانبازان معزز به‌نظام و انقلاب و در مسیر ولایت و آرمانی که برای آن خدمت کردند، خدمت کرده و شرمنده آن‌ها نباشیم.
تشکری فرهنگ ایثار و شهادت را یکی از عوامل اصلی پیروزی یک ملت برشمرد و خاطرنشان کرد: فرهنگ ناب ایثار و شهادت نجات‌دهنده و عامل اصلی پیروزی یک ملت و کشور است و جانبازان، با ایمان و توکل به خدا با تمام وجود از جان و خانواده‌ خود گذشت کرده و با پیروی از ولی خود به‌خوبی این مهم را به اجرا درآورده و سبب امنیت و پایداری نظام و انقلاب اسلامی شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 214353