آزادگان مایه افتخار کشور هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۶
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: شما آزادگان امروز در بین مردم دارای جایگاهی ارزشمند و مایه افتخار کشور هستید و مردم قدرشناس ایران به خوبی قدر این زحمات و فداکاری ها را می دانند.
آزادگان مایه افتخار کشور هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان کرمانشاه در آستانه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، با سه تن از آزادگان شهرستان کنگاور دیدار کرد.
در این دیدار که بهرام کیهانزاده رییس بنیاد کنگاور نیز حضور داشت، حجت الاسلام عسگری در سخنانی با تجلیل از زحمات تمامی ایثارگران، صبر و استقامت آزادگان عزیز در طول دوران اسارت را ستود و اظهار داشت: شما عزیزان رنج ها و مرارت های فراوانی را در زندان های رژیم بعث عراق متحمل شدید و یقینأ این فداکاری ها چون تمامأ در محضر خداوند متعال است، بدون اجر و پاداش نبوده و در پیشگاه خدای منان گم نخواهد شد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: شما آزادگان عزیز امروز در بین مردم دارای جایگاهی ارزشمند و مایه افتخار کشور هستید و مردم قدرشناس ایران به خوبی قدر این زحمات و فداکاری ها را می دانند.
حجت الاسلام عسگری ادامه داد: به یقین این رشادت ها در تاریخ ثبت و ضبط خواهد شد چرا که آزادگان عزیز در طول دوران اسارت خود در یک دانشگاه علمی و عملی حضور داشته و چون در سختی ها رشد کردند، توانستند در مسیر کمال انسان به افرادی بزرگ و خود ساخته مبدل شوند.
در ادامه این دیدار از سه آزاده سرافراز این شهرستان، به نام های عبدالخالق عبدالملکی، شمس اله وثوقی و بخشعلی خزایی تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 214363