پاسداشت ارزش های دفاع مقدس بر همه واجب است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
استاندار خراسان جنوبی گفت: پاسداشت شعائر انقلاب اسلامی و ارزش های ناب دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سرکشی به خانواده های شهدا و ایثارگران را در برنامه های کاری خود قرار دهند.
پاسداشت ارزش های دفاع مقدس بر همه واجب است
 
به گزارش «ایثار»، استاندار، معاون سیاسی امنیتی و مشاورین استاندار در امور بانوان و همچنین مشاور ایثارگران استاندار، به همراه مدیرکل و معاون تعاون و مشاور امور خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران و برخی از مسئولین استان خراسان جنوبی و شهرستان بیرجند، با تعدادي از خانواده هاي معظم شهدا، ديدار كردند و از نزديك در جريان مسائل و درخواست هاي آنان قرار گرفتند.
سیدعلی اکبر پرویزی استاندار خراسان جنوبی در این دیدارها با تأکید بر حفظ ارزش های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی گفت: تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران به عنوان وظیفه ای دینی، ملی و انقلابی است.
وی افزود: پاسداشت شعائر انقلاب اسلامی و ارزش های ناب دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سرکشی به خانواده های شهدا و ایثارگران را در برنامه های کاری خود قرار دهند.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در خراسان جنوبی گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، در تحقق وصایای حضرت امام(ره)، پیروی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تأکیدات رئیس جمهور صورت می پذیرد و خدارا شاکریم که این امر در استان خراسان جنوبی نیز با جدیت دنبال می شود.
پرویزی در این دیدارها خطاب به خانواده شهدا گفت: شما دقیقا در مسیری قدم نهاده اید که بطور یقین و حتم، بر سرِِ سفره حق نشسته و روزی خور پروردگار عالم هستید.
استاندار خراسان جنوبی در پایان تصریح کرد: دعای شما خاندان معزز شاهد و ایثارگر می تواند راهگشا و یاری دهنده مسئولان در ادامه راه شهیدان والامقام باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 214429
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...