داخلی صفحه قزوین خبر
 
طی پیامی،
مدیرکل بنیاد قزوین سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۷
غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی پیامی، فرارسیدن 26 مرداد، سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را گرامی داشت.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین: در این پیام آمده است:
26 مرداد ماه سال 1369، جای جای میهن اسلامی ایران، شاهد حضور آزادگان صبوری بود که پس از سال‌ها اسارت در اردوگاه‌های مخوف رژیم بعث عراق، قدم به خاک میهن سرسبز و انقلابی خود گذاشتند.
و امروزمان یادآور مقاومت غرورآفرین آزادگان سرافرازی است که با آمدنشان به انتظار میلیون‌ها ایرانی پایان بخشیده و ایران اسلامی را با قدوم سبز خود بهاری دیگر بخشیدند.
و به یاد داریم سال‌ها صبر و مقاومت مادران، پدران، همسران و فرزندان این عزیزان را که صبوری را در تداوم را سرخ کربلائی‌شان معنا بخشیده و یک بار دیگر در کنار فرزندان ایثارگرشان نسبت به ثبت دلاوردمردی‌های رزمندگان پرداختند.
و حال ضمن گرامی‌داشت سالروز این حماسه بزرگ تاریخی و تبریک و تهنیت به همه‌ی آنهایی که استقامت کردند و صبوری؛ امیدواریم، آزادگان سرافرازمان با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، بویژه رخدادهای حماسی آزادگان، به ثبت و ضبط خاطرات ارزشمند خود پرداخته، تا آیندگان، به ویژه جوانان و نوجوانانی که از نعمت همجواری آنان محروم خواهند بود با مطالعه‌ی سرگذشت حماسی سال‌ها اسارت و فراق، در جریان 8 سال مقاومت و پایداری ملت بزرگ ایران اسلامی در برابر دشمنان این سرزمین قرار گیرند.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 214957
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور