داخلی صفحه قم خبر
 
​تجلیل شکوهمند از خانواده شهید حججی در مسجد جمکران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳
مراسم با شکوه تجلیل از خانواده شهید غرورآفرین "محسن حججی" با حضور تولیت مسجد مقدس جمکران و هزاران عاشق و دلباخته امام زمان (عج) برگزار شد.
​تجلیل شکوهمند از خانواده شهید حججی در مسجد جمکران
 

 

 به گزارش ایثار واحد استان قم، به نقل از هفته نامه گویه چاپ قم،‌ مراسم بزرگداشت شهید غرورآفرین مدافع حرم، محسن حججی با حضور برادر، عمو و دایی این شهید والامقام، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران و هزاران عاشق و منتظر امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) در صحن جامع مهدوی برگزار شد.

 در ابتدای این مراسم با شکوه پیکر دو شهید مدافع حرم در میان فریادهای لبیک یا حسین (ع)و لبیک یا زینب(,) منتظران ظهور از باب الشهدای مسجد مقدس جمکران تا ورودی مسجد اصلی بر دوش زائران و مجاوران تشییع شد.

در ادامه این مراسم لوح یادبود و نشان کاشی گنبد مسجد مقدس جمکران به پاس فداکاری و رشادت این شهید والامقام توسط تولیت این مکان مقدس به عموی شهید حججی اهدا شد. همچنین نشان خادمی افتخاری مسجد مقدس جمکران به خانواده این شهید غرورآفرین اهدا شد.

 شهید حججی انس ویژه ای با مسجد مقدس جمکران داشت و شب های چهارشنبه به صورت مستمر از اصفهان به قم عزیمت کرده و به حرم حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران مشرف می شد.
کد مطلب: 214983