در پرتو تداوم مدیریت حجت الاسلام شهیدی
خانواده معنوی بنیاد شهید و امور ایثارگران به سوی تعالی گام برمیدارد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۱
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران با صدور پیامی انتصاب مجدد حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی به ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریک گفت.
خانواده معنوی بنیاد شهید و امور ایثارگران به سوی تعالی گام برمیدارد
 
به گزارش ایثار، در پیام اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با تبریک انتصاب حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی به معاونت رئیس جمهوری و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران در دولت دوازدهم به محضر خانواده معظم شهدا، ایثارگران و همه دلباختگان فرهنگ ناب ایثار، جهاد و شهادت ابراز امیدواری شده است تا در تداوم مدیریت ایشان در دولت دوازدهم حرکت خانواده معنوی بنیاد شهید و امور ایثارگران به سوی تعالی ادامه یابد.
این پیام افزوده است: مدیریت حجت الاسلام و المسلمین شهیدی که بحمدالله مورد اعتماد رهبر معظم انقلاب به عنوان نماینده ولی فقیه در این نهاد مقدس و رئیس محترم جمهوری جناب دکتر روحانی است باعث تحولات شگرفی در مدیریت کارآمد و موثر بنیاد شهید شد و این تحولات به سوی تعالی ادامه می یابد.
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران همچنین آورده است: رسالت اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران که همه کارویژه های آن در این رسالت معنا می یابد تکریم شایسته جامعه شاهد و ایثارگری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که به یقین در دوره جدید مدیریت حجت الاسلام و المسلمین شهیدی تداوم یافته و با کیفیت بهتر و به صورتی گسترده تر نمود می یابد.
این اداره کل در پایان آرزو کرده است که خدمت مدیران و کارکنان این نهاد مقدس مرضی رضای حق تعالی، حضرت ولیعصر(عج)، روح امام راحل(ره) و شهدای والامقام قرار گرفته و قلب مبارک رهبر معظم انقلاب و خانواده سرافراز شهدا و ایثارگران همواره از این نهاد مقدس راضی باشد.
کد مطلب: 215010