مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنده
آزادگان لنده تجليل مي شوند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۱
مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنده گفت : به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن ، مراسم تکریم آزادگان سرافراز شهرستان لنده با حضور آزادگان شهرستان های کهگیلویه و چرام برگزار خواهد شد.
 
سید محمد تقی افرازیان به گفت و گو با خبرنگار فارس در لنده اظهار داشت : ایران اسلامی به داشتن غیور مردان صبر و بصیرت ،آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس بر خود می‌بالد .
وی افزود : صلابت ، استواری و ایستادگی این مردان همیشه سرافراز در طول تاریخ پر افتخار ایران اسلامی به یادگار ماند و سرمشق خوبی برای سایر اقشار جامعه خواهد بود.
 مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لندهتصریح کرد : در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی از صلابت و استواری و اندیشه ماندگار آزادگان باید استفاده کرد و بدانیم تا زمانی که این روحیه بر کشور ما حکم فرما باشد ، دشمنان نمی‌توانند چشم طمع به کشور ما داشته باشند .
افرازیان با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ایران یادآور شد : مراسم تجلیل و تکریم از مقام شامخ آزادگان شهرستان لنده همزمان با شهرستان های کهگیلویه و چرام فردا ساعت 7 در شهرستان‌ کهگیلویه برگزار خواهد شد .
 وی خاطر نشان کرد :روحیه و فرهنگ ایثار و شهادت را باید در سطوح مختلف جامعه نشر و نهادینه کنیم.
کد مطلب: 215053