معاون فرهنگي بنياد شهيد وامورايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمد
آمادگی بنیاد شهید برای ثبت خاطرات آزادگان کهگیلویه و بویراحمد در قالب یک کتاب
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۱
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی بنیاد شهید برای ثبت خاطرات آزادگان کهگیلویه و بویراحمد در قالب یک کتاب خبر داد.
آمادگی بنیاد شهید برای ثبت خاطرات آزادگان کهگیلویه و بویراحمد در قالب یک کتاب
 
به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، احمد بهرامی صبح امروز در مراسم  سالروز گرامی‌داشت بازگشت آزادگان به میهن اسلامی که با حضور فرماندار و مسوولان شهرستانی و همچنین آزدگان جنگ تحمیلی شهرستان گچساران در سالن فرهنگیان برگزار شد، اظهار کرد: ۲۶ مردادماه در تقویم کشور یادآور بازگشت آزادگان به میهن اسلامی است.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: آزادگان ما مردان باایمان، صبور و مقاومی بودند که در سال‌های اسارت با استواری تمام از ارزش‌ها، آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی به‌خوبی دفاع کردند.
وی افزود: آزادگان بی‌ادعا پا در میدان نبرد و جهاد گذاشتند و مردانه، با غیرت و با صلابت در برابر ظلم و ظالم ایستادگی کردند.
این مسوول با بیان اینکه آزادگان با صبر و بردباری افتخار آفریدند، اذعان کرد: باید نسل چهارم انقلاب را با این آزادگان و بازماندگان دوران دفاع مقدس آشنا کنیم که چگونه ماه‌ها شکنجه‌ها را تحمل کردند ولی از آرمان‌های امامشان کوتاه نیامدند.
بهرامی بیان کرد: امروز همه به این نکته اذعان دارند که آزادگان سهم بزرگی را در عزت و اقتدار ایران اسلامی دارند و اگر صبر و ایستادگی این اسوه‌های تاریخ نبود، هیچ‌گاه پیروزی‌های جمهوری اسلامی ایران در جنگ تحمیلی به دست نمی‌آمد.
وی با تأکید بر این نکته که اسارت یک امتحان سخت برای آزادگان بود، افزود: به اعتقاد من کسانی که برای حفاظت و حراست از ایران اسلامی به اسارت رژیم بعث عراق درآمدند، از سوی خداوند انتخاب‌ شده بودند تا در این مأموریت و امتحان بزرگ مشارکت داشته باشند.
بهرامی در ادامه با اشاره به ثبت خاطرات ایثارگران خاطرنشان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان این آمادگی را دارد که خاطرات ایثارگران را در قالب یک کتاب به چاپ برساند.
کد مطلب: 215054
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...