داخلی صفحه مرکزی خبر
 
استقبال از ازنماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران
استقبال استاندار مرکزی ازنماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و استاندارمرکزی از نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران استقبال کردند .
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی عصر روز جمعه 27 مردادماه 96 پس از ورود به استان مرکزی مورد استقبال نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و استاندار مرکزی قرار گرفت.
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی ضمن تقدیر و تشکر از مقامات استانی گفت: بنیاد دارای دو وظیفه ذاتی خدمات‌رسانی به ایثارگران و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است. مقام معظم رهبری همواره بر رشد و توسعه این فرهنگ در جامعه تأکید دارند و ما نیز وظیفه داریم این فرهنگ را حفظ کنیم، زیرا همین فرهنگ عامل بقای انقلاب و قدرت ملی است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه شهدا و خانواده‌های آنها حق بزرگی بر گردن ما دارند، افزود: مسئولین و مردم قدردان ایثارگری‌های این عزیزان باید باشند  و راه شهیدان را با اهتمام ویژه‌ای ادامه می‌دهند. رشادت و ایثارگری شهدا در هشت سال دفاع مقدس با هیچ زبانی قابل توصیف نیست زیرا آنها بالاترین ایثار را که نثار جان خودشان بود، انجام دادند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 215132