داخلی صفحه بوشهر خبر
 
مراسم گرامیداشت شهید حججی در خارگ برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۸
مراسم گرامیداشت شهید حججی با حضور گسترده مردم شهیدپرور جزیره خارگ برگزار شد.
مراسم گرامیداشت شهید حججی در خارگ برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام یاسر راغبی مسئول عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش خارگ در مراسم گرامیداشت شهید حججی اظهار کرد: شهید حججی از نسل امروز انقلاب است، کسی که راحتی دنیا، محبت به همسر و فرزند را گذاشت و باخدا معامله کرد.
وی افزود: شهید حججی با ایستادگی خود حقانیت را به‌تمامی کسانی که خود را به خواب غفلت زده‌اند ثابت کرد.
مسئول عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: همه مادران مرزوبوم داغدار این فرزند عزیز ایران اسلامی شدند، رشادت‌های این شهید باید در کتاب‌های درس دانشگاهی کشور تدریس شود، درس مقاومت و ایستادگی که این شهید داد باید سرلوحه تمامی کارها قرار دهیم.
وی در پایان با اشاره به فرازهایی از وصیت شهید حججی گفت: باید همه ما پشتیبان ولایت‌فقیه باشیم و راه اعتلای نظام مقدس از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.
در ادامه این مراسم عبداللهی از مدافعین حرم در ارتباط با جنگ با داعش اظهار داشت: دریکی از روستاهای جنوب شهر حلب یکی از اهالی آن به من گفت: وقتی داعش به روستای ما حمله کرد و ما بعیت نکردیم، آن‌ها به هیچ‌کس رحم نکردند و تمامی زن و کودکان را به خاک خون کشیدن و رفتند.
وی افزود: بیش از ده‌ها کشور اسلامی برای حقانیت اسلام واقعی در حال جنگ با داعشیون هستند، به‌زودی انتقامی سخت از داعشیان خواهیم گرفت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 215377
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...