داخلی صفحه بوشهر خبر
 
مدیرعامل خانه مطبوعات استان بوشهر:
جشنواره شعر "حماسه چشم‌هایش " با موضوع شهید حججی در بوشهر آغاز بکار کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۴
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان بوشهر گفت: جشنواره شعر حماسه چشم‌هایش با موضوع شهید حججی آغازشده که علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۰ شهریورماه آثار خود را به خانه مطبوعات بوشهر ارسال کنند.
جشنواره شعر "حماسه چشم‌هایش " با موضوع شهید حججی در بوشهر آغاز بکار کرد
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از تسنیم، مازیار هوشمند ظهر امروز در نشست اعضای خانه مطبوعات استان بوشهر با امام‌جمعه این شهر با اشاره به فعالیت ۸۰ رسانه دارای مجوز استان بوشهر اظهار داشت:۸۰ رسانه دارای مجوز در استان بوشهر فعال است که ۹۰ درصد فعالیت آنان محلی است و از این تعداد ۴۲ رسانه مکتوب هستند.
وی بابیان این که ۳۲ پایگاه خبری در استان بوشهر فعال است گفت: این رسانه‌ها دارای مجوز رسمی هستند و این در حالی است که ۱۸۰ پایگاه خبری هم بدون مجوز در استان بوشهر فعالیت دارند.
رئیس هیئت‌مدیره خانه مطبوعات بوشهر با تأکید بر ارتقاء کمی و کیفی مطبوعات محلی استان بوشهر بیان کرد: هدف ما در خانه مطبوعات ارتقا کمی و کیفی مطبوعات محلی است و در این مسیر برنامه‌های متعددی در دستور کار قرار دارد.
هوشمند، تلاش برای کمک به اقتصاد رسانه‌ها را از برنامه مهم خانه مطبوعات استان بوشهر دانست و تصریح کرد: تلاش متصدیان خانه مطبوعات استان بوشهر برای کمک به اقتصاد رسانه‌های استان است و دولت هم در این زمینه بسته‌های حمایتی را تدوین و ابلاغ کرده است.
وی با اشاره به ساماندهی رسانه‌ها و خبرنگاران استان بوشهر خاطرنشان کرد: تصمیمات خانه مطبوعات استان بوشهر بر اساس نظرات اصحاب رسانه تدوین‌شده و یکی از این تصمیمات برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای اهالی رسانه است.
رئیس هیئت‌مدیره خانه مطبوعات استان بوشهر با تأکید بر توجه به تحقق بیمه خبرنگاران گفت: در رابطه با امنیت شغلی خبرنگاران، مدیران رسانه‌ها موظف می‌شوند که بیمه خبرنگاران را پرداخت کنند.
هوشمند، برگزاری تورهای سیاحتی، آموزشی، برقرار تعامل با دستگاه‌های اجرایی را از برنامه‌های مهم خانه مطبوعات استان بوشهر دانست و تصریح کرد: جشنواره شعر حماسه چشم‌هایش با موضوع شهید حججی آغازشده که علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۰ شهریورماه آثار خود را به خانه مطبوعات بوشهر ارسال کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 215379