داخلی صفحه همدان خبر
 
کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان همدان برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۹
کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان همدان با شرکت 200 جانباز متقاضی از سراسر استان، در مجتمع توانبخشی ایثار همدان برگزار شد .
کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان همدان برگزار شد
 
به گزارش «ایثار همدان »، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان، پنج شنبه 26 مرداد ماه  با حضور در روند اجرای کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان همدان ضمن عرض خیرمقدم و دیدار با جانبازان شرکت کننده، گفت: تمام تلاش خود را با هماهنگی، آماده سازی و برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد به کارگرفته ایم تا بتوانیم به عنوان وظیفه برای احقاق حقوق ایثارگران متقاضی قدمی برداریم.
ناصر عارف به همراه عباسی رئیس اداره بازرسی و محمدی رئیس اداره حراست  با حضور در کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان همدان  ضمن بررسی روند اجرای کمیسیون و دیدار با پزشکان متخصص برای تک تک جانبازان حاضر صحت و سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت کرد.
لازم به ذکر است، این کمیسیون پزشکی با  شرکت 200 نفر از جانبازان معزز متقاضی از سراسر استان همدان در دونوبت صبح و بعد از ظهر در محل در مجتمع توانبخشی ایثار همدان برگزار شد.
گفتنی است، این کمیسیون پزشکی تعیین درصد با همت و هماهنگی معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان و با حضور 9 پزشک  متخصص از بنیاد مرکز برپا شد که پزشکان متخصص حاضر به بررسی دقیق پرونده های مجروحیت های شیمیایی، تیرو ترکش و ضایعات اعصاب و روان جانبازان معزز برای تعیین درصد در نوبت صبح و بعدازظهر پرداختند.
 
 
کد مطلب: 215502
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...