داخلی صفحه همدان خبر
 
دیدار نمادین از ازادگان در شهرستان همدان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۴
به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان همدان ، رئیس بنیاد شهید شهرستان همدان از سه آزاده سرافراز شهرستان همدان دیدار و قدردانی به عمل آمد .
دیدار نمادین از ازادگان  در شهرستان همدان
 
به گزارش بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان همدان ، همزمان 26 مرداد ماه به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان همدان ، رئیس بنیاد شهید شهرستان همدان ف معاون اجرایی سپاه انصارالحسین (ع) همدان ، فرمانده پادگان شهید قهرمان از آزاده گان  سرافر علی نظری ، عبدالهی و چشمه قصابانی از شهرستان همدان دیدار و قدردانی به عمل آمد .
 این دیدارها که بطور نمادین صورت گرفت عارف مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان همدان ، ضمن گرامیداشتن ياد و خاطره شهدای مظلوم آزاده،تبریک 26  مردادماه، خجسته سالروز بازگشت آزادگان سرافزار گفت : افتخار بر شما آزادگان سرافراز که قلم و زبان از روایت حماسه شما که تا سر حد شهادت پیش رفتید و ذره ای از میثاق و تعهدتان با ولی فقیه زمان و پیر مرادتان عدول نکردید. شما آزادگان سرافراز با اراده و صبر و ایمان راسخ خود دشمن زبون را در غل و زنجیر کردید و در حیرت فرو بردید. در این دیدارها آزادگان سرافراز ضمن تقدیر و تشکر از دلجویی مسئولین به بیان خاطراتی از دوران اسارت خود پرداختند .
 
کد مطلب: 215534
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...