عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید وامور ایثار گران شهرستان سرایان در راستای گسترش فرهنگ ایثار:
یادواره شهدای آبروی محله در شهر سه قلعه برگزار گردید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۸
عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید وامور ایثار گران شهرستان سرایان در راستای گسترش فرهنگ ایثار: درراستای گسترش فرهنگ ایثاریادواره شهدای آبروی محله در شهر سه قلعه برگزار گردید
 
به گزارش ایثار واحدخراسان جنوبی، در راستای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج این فرهنگ ناب، و همزمان با هفته دولت، یادواره شهدای آبروی محله با حضور منسجم و پررنگ مردم شهر سه قلعه، خاندان معظم شهدا و بسیجیان و مسئولین شهرستان و به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرایان، در محل منزل شهید غلامحسین برازنده در شهر سه قلعه برگزار گردید.
به گفته عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرایان در یادواره شهدای آبروی محله که در مقابل منزل شهید غلامحسین برازنده برگزار گردید، پس از خیر مقدم امام جمعه شهر سه قلعه، سه تن از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به بیان خاطرات عملیات های مختلف پرداخته و سپس مهمان محوری یادواره سردار جبهه های جنگ، سردار احمدی فرمانده سپاه حضرت علی ابن ابی طالب(ع) استان قم، به بیان مطالب خود پرداخت.
عظیمی در ادامه افزود: در این یادواره که در کنار خاندان معظم شهدا مسئولین شهرستان و روحانیون بزرگوار هم حضور داشتند، از پدر والامقام شهید غلامحسین برازنده تجلیل به عمل آمد.
سردار احمدی با بیان رسالت امروز نسل جوان در حفظ ارزشهای انقلاب گفت: رسالت امروز جامعه، ولایت محوری و کار برای رضای خداوند است و همه ما باید با پیروی از روش و سیره شهدا به دنبال حل مشکلات جامعه بوده و از سیبره و روش و صبر و استقامت شهدا و آزادگان در عرصه جهاد فرهنگی الگو برداری نمائیم.
لازم به ذکر است که، در یادواره شهدای آبروی محله یاد و نام هجده شهید بخش سه قلعه، با محوریت شهید غلامحسین برازنده گرامی داشته شد.
کد مطلب: 215601