داخلی صفحه مرکزی خبر
 
دفاع پرس :
مدیرکل بنیاد شهید استان مرکزی معارفه شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵
ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی با حضور حجت‌الاسلام «سید محمدعلی شهیدی» برگزار شد.
 
به گزارش خبرنگار دفاع پرس در استان مرکزی، ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی با حضور حجت‌الاسلام «سید محمدعلی شهیدی» معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی در سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید این استان برگزار شد.
حجت‌الاسلام حسن هنرمند رئیس بنیاد شهید استان مرکزی در این آئین با اشاره به جایگاه رفیع و مقام بلند شهدا اظهار داشت: هر آنچه که از عزت و استقلال ما امروز در جای جای میهن احساس می‌شود برگفته از مجاهدت‌ها و خون شهیدانی است که عاشقانه در راه اسلام و اهل بیت (ع) فدا شده است.
وی افزود: هر یک از ما به عنوان خدمتگزاران این نظام باید در مسیر ترویج ارزش‌های انقلاب، شهدا، ایثارگران و جانبازان حرکت کرده و از این آرمان‌ها حفاظت کنیم.
در این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام «حسن هنرمند» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی قدردانی و صادق دوخایی به‌عنوان مدیرکل جدید این نهاد معرفی شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 215605