داخلی صفحه گلستان خبر
 
آزادگان در اوج عزت و پایداری به وطن بازگشتند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه شورای معاونین گفت: آزادگان همانطور که رفته بودند دلیر ومقاوم ، امیدوار ودلاور و در اوج عزت و پایداری به وطن بازگشتند.
آزادگان در اوج عزت و پایداری به وطن بازگشتند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان ، هشتمین جلسه شورای معاونین دوشنبه سی ام مردادماه 96 در سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور اعضای شورا برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تسلیت سالروز شهادت امام جواد (ع) و شهادت شهید مدافع حرم گلستان مصطفی خوش محمدی و شهید محسن حججی بیان داشت: شهدا دارای خصلت های بارزی هستند که شهید محسن حججی نیز از آن بی بهره نبود و آن هم نگاه نافض وی بود که باعث خشم و تحقیر گروهک تروریستی داعش شد و گویی که عناصر تکفیری داعش در اسارت اوست و در نهایت حسین وار به دیدار حق شتافت.
وی در ادامه ضمن تقدیر از معاونت فرهنگی و کلیه همکاران در شهرستان های تابعه در خصوص برگزاری جشن باشکوه سالروز ورود آزادگان گفت: روز 26 مرداد سال 1369، میهن اسلامی شاهد حضور آزادگان سرافرازی بود که پس از سال ها اسارت رژیم بعث عراق، قدم به خاک پاک میهن اسلامی خود گذاشتند.

علی اصغر فاضلی خاطرنشان کرد: 26 مرداد یادآور بازگشت غرور آفرین مردان و زنان آزاده ای است که هرچند جسم آنان دربند بود ولی هیچگاه روح و اندیشه بلندشان تسخیر نشد و قلبشان به یاد دین و آسمان وطن می تپید ، آزادگان همانطور که رفته بودند دلیر ومقاوم ، امیدوار ودلاور و در اوج عزت و پایداری به وطن بازگشتند.
وی اذعان داشت: آزادگان، با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و از شکنجه های مزدوران بعث هراسی به خود راه ندادند.

فاضلی گفت: آزادگان، آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رها بودند و صبور و راضی ترین کسان به قضای الهی بودند. آزادگان سینه هایی فراخ تر از اقیانوس داشتند که از همه جا و همه کس بریده و به خدا پیوسته بودند.
در پایان هریک از اعضاء شوراء معاونین پیرامون حوزه های کاری نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 215699