داخلی صفحه اردبیل خبر
 
به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران؛
آزادگان سرافراز شهرستان بیله‌سوار تجلیل شدند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۹
به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران ‏ در گرامیداشت ایام غرورآفرین بازگشت آزادگان سرافراز میهن اسلامی به کشورمان، آزادگان سرافراز شهرستان بیله‌سوار تجلیل شدند. ‏
 
‏به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بیله‌سوار در گرامیداشت ایام غرورآفرین بازگشت آزادگان سرافراز میهن اسلامی به کشورمان مسؤولان در قالب طرح سپاس به دیدار آزادگان رفتند تا قدردان صبوری آنها در دوران اسارتشان باشند که سال‌های متمادی را در اردوگاه‌های رژیم بعث عراق به سختی سپری کرده اما هیچ وقت از آرمان والای خود عقب‌نشینی نکردند.
معاون فرمانداری بیله‌سوار و جمعی از مسؤولان شهرستانی و نظامی و انتظامی با حضور در منزل آزادگان سرافراز علی ورودی، بخشعلی شاهدی و علی صداقت از این عزیزان تجلیل و تقدیر کردند.
کریم خسروی معاون فرمانداری بیله سوار اظهار کرد: باید فرهنگ آزادگی و ارزش‌های هشت سال دوران دفاع مقدس را به بهترین شکل به نسل کنونی انتقال داد.
وی سربلندی امروز ایران اسلامی را در سایه صبر و مقاومت آزادگان دانست و افزود: این عزیزان هم در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل متحمل مشقات بسیار فراوانی شده‌اند و هم در زندان‌های رژیم بعثی‌ علاوه بر دوری از وطن متحمل شکنجه‌های جسمانی و روحی شدند.
معاون فرمانداری بیله‌سوار افزود :آزادگان نماد عینی ایثار، استقامت، صبر و فداکاری هستند که مقاومت آنها باعث عزت و اقتدار بیش از پیش نظام اسلامی و سرافرازی ملت ایران شده است.
خسروی با اشاره به اینکه شهرستان بیله‌سوار 110شهید و 280جانباز در راه دفاع از انقلاب و کشور اهداء کرده است گفت: شهرستان بیله‌سوار دارای 5 آزاده سرافراز است و این شهرستان در زمان هشت سال دفاع مقدس مقام اول در زمینه پشتیبانی جبهه و مقام دوم در اعزام نیرو به جبهه در استان اردبیل را داشت.
انتهای پیام
کد مطلب: 215701