داخلی صفحه بوشهر خبر
 
امام‌جمعه بوشهر:
شهدا مشکلات دوران جنگ را به جان خریدند/ شهید نماد صبوری است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر گفت: شهدا در جنگ تمام مشکلات را به جان خریدند به همین دلیل نماد صبوری و استقامت هستند.
شهدا مشکلات دوران جنگ را به جان خریدند/ شهید نماد صبوری است
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر، آیت‌الله صفایی بوشهری دوشنبه‌شب در مراسم یادواره ۱۳۸ شهید گمنام استان بوشهر و وداع با شهدای گمنام، اظهار داشت: شعار ملائک برای شهدا این است که هیچ خوفی از آینده خود نداشته باشید به خاطر این که شما از امتحان سربلند بیرون آمدید.
صفایی بوشهری خطاب به حضار در مراسم، گفت: شما در کنار شهدا در بهشت بوده و شهدا مهمانان خداوند از عرش کنار شما هستند.
وی با تأکید بر این که کار و همه امور دین‌داران پراستقامت و مقاوم در برابر دشمنان به‌ویژه شهدا و امور شهدا با خداوند است، افزود: برای این است که تجلی شهدا را در این دنیا می‌بینید و در آخرت نیز قدرت شفاع آن‌ها را خواهید دید.
امام‌جمعه بوشهر بیان داشت: شفاعت و عنایت شهدا به جامعه آن‌چنان است که وجودشان در هر فضایی عطر بهشت، عرش و مهمانی خداوند می‌آورند.
وی با اشاره به این که هرکسی می‌خواهد در مسیری موفق باشد باید صبر داشته باشد، تصریح کرد: شهدا در جنگ تمام مشکلات را به جان خریدند به همین دلیل نماد صبوری و استقامت هستند.
صفایی بوشهری بابیان این که اگر بخواهی درراه خدا قدم برداری، جهاد کنی و بجنگی باید فقر درراه خدا را دوست داشته باشی، گفت: اگر در کنار هم باشیم دشمن نمی‌تواند لطمه‌ای به ما بزند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 215753