امکانات برای جانبازان در عرفات و منا مهیا است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴
رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه از نظر بهداشتی و رفاهی امکانات خوبی برای حجاج به ویژه جانبازان فراهم شده است گفت: چادرهای بسیار خوبی برای زائرین تدارک دیده شده و همه این امکانات بررسی شده است.
امکانات برای جانبازان در عرفات و منا مهیا است
 
به گزارش «ایثار» حمید محمدی که صبح روز چهارشنبه اول شهریور ماه در مراسم ورزش صبحگاهی جانبازان در هتل محل استقرار آنها حضور یافته بود در خصوص تمهیدات اندیشیده شده در منطقه عرفات و منا گفت: در بازدیدهای صورت گرفته مشاهده کردیم که چادرهای بسیار خوبی برای حجاج به ویژه جانبازان پیش بینی شده و از نظر بهداشتی و رفاهی امکانات بسیار خوبی فراهم شده است.
وی در واکنش به شائبه هایی در خصوص ناسالم بودن آب زمزم تصریح کرد: پس از گسترش این شائبه ها، ترکیبات این آب در آزمایشگاه های معتبر به ویژه آزمایشگاه وزارت نیرو در تهران بررسی شد و سلامت آب زمزم مورد تایید قرار گرفت.
رییس سازمان حج و زیارت همچنین در خصوص دلایل درگذشت 4 زائر ایرانی از ابتدای مراسم حج خاطرنشان کرد: زائرانی که مرحوم شدند در سنین بسیار بالا بودند و سه نفر از آنها به دلیل عارضه قلبی و یک نفر بر اثر مشکل تنفسی به رحمت خدا رفتند.
محمدی در پایان اظهار امیداری کرد که جانبازان بتوانند به راحتی مناسک حج را به انجام رسانده و بهره معنوی لازم را ببرند و برای ظهور امام زمان (عج)، سلامتی رهبر معظم انقلاب و سرافرازی ایران اسلامی و ملت شهید پرور آن دعا کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 215978