صبر بازماندگان شهدای مفقودالاثر ستودنی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰
مدیرکل بنیاد قزوین با اشاره به 200 شهید مفقودالاثر استان قزوین، افزود: صبر و شکیبایی بازماندگان این شهدا ستودنی است زیرا علاوه بر تحمل شهادت عزیزانشان، سالها در فراق پیکر مطهر آنها نیز صبوری کردند.
صبر بازماندگان شهدای مفقودالاثر ستودنی است
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به همراه معاونان بنیاد از خانواده شهید حجت‌الاسلام جمشید آقاجانی دیدار کردند.
در این دیدار، حقایق‌پور ضمن دلجویی از خانواده شهید آقاجانی، یاد و خاطره‌ شهدای دفاع مقدس را گرامی داشت و گفت: همه‌ ما مدیون رشادت‌ها و ایثارگری‌های آنها هستیم و بایستی در جهت احیای آرمان‌هایشان در جامعه گام برداریم.
وی با اشاره به 200 شهید مفقودالاثر استان قزوین، افزود: صبر و شکیبایی بازماندگان این شهدا ستودنی است زیرا علاوه بر تحمل شهادت عزیزانشان، سالها در فراق پیکر مطهر آنها نیز صبوری کردند.
وی گفت: تلاش خواهیم کرد تا مراسم تشییع شهید حجت‌الاسلام جمشید آقاجانی را همانند مراسم‌های گذشته باشکوه بیشتری برگزار کنیم.
گفتنی است، شهید جمشید آقاجانی، پنجم اردیبهشت ۱۳۳۸، در روستای نرجه از توابع شهر تاکستان به دنیا آمد، پدرش عبدالله، کشاورز بود و مادرش سکینه نام داشت، به فراگیری علوم دینی و حوزوی پرداخت، روحانی بود، سال ۱۳۵۸ ازدواج کرد و صاحب یک دختر شد.
این شهید بزرگوار به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت، شانزدهم اسفند ۱۳۶۲، در جزیره مجنون عراق به شهادت رسید، اثری از پیکرش به دست نیامد تا اینکه یازدهم شهریور ماه سال 93 تفحص و طی آزمایشات DNA  شناسایی شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 215982