شهدا و جانبازان نیروی انتظامی مجاهدین در راه خدا هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۷
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: شهیدان، جانبازان و آزادگان نیروی انتظامی مجاهدین فی سبیل اللهی هستند که برای حفظ ارزش‌ها مجاهدت کردند.
شهدا و جانبازان نیروی انتظامی مجاهدین در راه خدا هستند
 
به گزارش «ايثار»، محمد صادق دوخايی در حاشيه مراسم هفتمین روز شهادت شهيد حميدرضا رسولی گفت: شهیدان، جانبازان و آزادگان نیروی انتظامی مجاهدین فی سبیل اللهی هستند که برای حفظ ارزش‌ها مجاهدت کردند.
وی گفت: زندگی این شهیدان بزرگوار ظرفیت ساخت مستند و فیلم دارد تا بتوان دلاور مردی‌های آن‌ها را به نسل‌های آینده منتقل کرد؛ شهیدان و جانبازان ناجا در یک جریان تاریخی مبارزاتی در راه امام (ره) و انقلاب جان خود را فدا کردند و به این افتخار نائل شدند.
مديركل بنياد مرکزی گفت: راه مبارزاتی امام (ره) نیم‌قرن است که در تداوم راه عاشورا و امام حسین (ع) آغاز شده و تا ظهور امام زمان (عج) ادامه خواهد داشت؛ این مبارزه بر اساس تفکر امام راحل است که فرمود «تا شرک و کفر هست مبارزه است و تا مبارزه هست ما هستیم».
دوخايی با اشاره به اینکه تفکر و استراتژی امام راحل در مورد مبارزه در داخل کشور و در راه دفاع مقدس و ارزش‌ها ادامه دارد، افزود: این مبارزه از هابیل و قابیل آغاز شده و تا ظهور امام زمان (عج) ادامه خواهد داشت. مبارزان و مجاهدان دوران جنگ تحمیلی که در رکاب امام (ره) بودند امروز نیز در رکاب مقام معظم رهبری هستند تا این جمله امام را که گفت: «ما هستیم» به نتیجه برسانند.

شهدا با نثار خون خود زمینه خدمت به مسئولان را فراهم کردند
محمد صادق دوخايی در ديدار با خانواده شهيد رسولی گفت: شهدا با نثار خون خود زمینه خدمت مسئولان را فراهم کردند حق بزرگی به گردن آحاد جامعه به خصوص مسئولان و دولتمردان دارند و تکلیف امروز این است که با حضور آگاهانه در جبهه تولید و اقتصاد مقاومتی راهشان را ادامه دهیم.
وی افزود: خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده های معظم شهدا، عزت و اقتدار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورده است و سرکشی به خانواده های این عزیزان کمترین کاری است که می شود انجام داد.
مديركل بنياد مرکزی در ادامه گفت: جوانان ایران اسلامی با الگوگیری از شهدای گرانسنگ جنگ تحمیلی در همه جبهه های نبرد حق علیه باطل از قبیل سوریه و عراق و همچنین در مرزهای کشور و در مقابل سودگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر ایستادگی می کنند و با نثار جان خود آرمان های نظام اسلامی را فریاد می زنند.
دوخایی بیان کرد: با توجه به اینکه جمهوری اسلامی ایران در همسایگی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مواد مخدر در جهان واقع شده است، چشم طمع قاچاقچیان بین المللی به ایران اسلامی برای عبور مواد مخدر به اروپا و دیگر نقاط جهان دوخته شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 215989