اعلام برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته دولت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۲
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس ستاد بزرگداشت هفته دولت در بنیاد، برنامه‌های بنیاد به مناسبت هفته دولت را اعلام کرد.
اعلام برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته دولت
 
به گزارش «ایثار»، جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت روز چهارشنبه اول شهریورماه 96 با حضور سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد و رییس ستاد بزرگداشت هفته دولت در بنیاد و جمعی از معاونین و مدیران کل بنیاد برگزار شد.
میرمرادی در ابتدای این جلسه با تبریک هفته دولت گفت: این هفته مجالی است تا دستگاه‌های اجرایی با معرفی و ارائه اهم دستاوردها و فعالیت‌های خود در جهت تحقق اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی، سند چشم انداز کشور، سیاست‌های کلی نظام و برنامه‌های توسعه و همچنین برنامه سالانه دولت، آن‌ها را در معرض دید و قضاوت افکار عمومی و جامعه قرار دهند.
میرمرادی با تاکید بر لزوم محور قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت و شعار هفته دولت با عنوان «تدبیر و امید برای تولید و اشتغال» در جهت گیری برنامه‌های مرتبط با بزرگداشت هفته دولت، به تشریح سرفصل برنامه‌های بنیاد در هفته دولت پرداخت و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با محوریت افزایش شناخت از شهیدان رجایی و باهنر و نقش ارزنده این شهدا و شهدای کارمند در پایداری ایران اسلامی از نکات مهمی است که باید در برنامه‌های مرتبط با هفته دولت در بنیاد مورد توجه قرار بگیرد.
وی افزود: «تجلیل از شهدای کارمند و خانواده معظم آنان در سطح کشور»، «برجسته کردن خلاقیت‌ها، ابتکارات و دستاوردهای ایثارگران در حوزه تولید، اشتغال و کارآفرینی» و «انجام تبلیغات محیطی و شهری درباره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند» از دیگر موارد لازم در اجرای برنامه‌های مرتبط با هفته دولت در بنیاد هستند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد به بیان برخی از برنامه‌های ستاد مرکزی بزرگداشت هفته دولت در بنیاد پرداخت و گفت: یکی از این برنامه‌ها سفر نماینده محترم ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد به نمایندگی از دولت به استان چهار محال و بختیاری جهت افتتاح برخی پروژه‌هاست.
میرمرادی ادامه داد: برگزاری جشنواره شهید رجایی در بنیاد، اجرای طرح سپاس با تمرکز بر دیدار با خانواده معظم شهدای دولت، برگزاری یادواره شهدای دولت در سطح استان‌ها و برگزاری نشست با معتمدین معین، تشکل‌های ایثارگری و نخبگان شاهد و ایثارگر بخش دیگری از این برنامه‌ها هستند.
رییس ستاد بزرگداشت هفته دولت در بنیاد در پایان با اشاره به سیاست‌های کلی دولت بر لزوم برجسته کردن فعالیت‌های بانوان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمات رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران تاکید کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 215996