داخلی صفحه گلستان خبر
 
دیدار نماینده ولی فقیه با خانواده شانزدهمین شهید مدافع حرم گلستان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۵
علی اصغر فاضلی مدیر کل بنیادشهید وامور ایثارگران استان گلستان از دیدار حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان با خانواده سردار «مصطفی خوش محمدی» شانزدهمین شهید مدافع حرم گلستان خبر داد.
دیدار نماینده ولی فقیه با خانواده شانزدهمین شهید مدافع حرم گلستان
 
به گزارش ایثار واحد گلستان ، چهارشنبه یکم شهریور ماه 96 بمناسبت هفتمین روز شهادت مدافع حرم سردار مصطفی خوش محمدی و گرامیداشت هفته دولت آیت الله سید کاظم  نور مفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان بهمراه علی اصغر فاضلی مدیر کل بنیاد ، حسینی فرماندار گرگان ، رضا گرزین رییس بنیاد گرگان ، مهاجر موسوی رییس حراست بنیاد استان و هیئت همراه با خانواده این شهید معزز دیدار و دلجویی کردند.
آیت الله نور مفیدی ضمن تبریک و تسلیت به خانواده شهید خوش محمدی گفت : شهادت یک انتخاب است و آن هم در راه خداست و انسان با انتخاب خودش در این راه قدم بر می دارد بنابراین به خانواده و بازماندگان تبریک و تهنیت گفت.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: وقتی یک انسان در راه کشور خودش میجنگد و به درجه رفیع شهادت نائل می شود بسیا مهم است  ولی از آن ارزشمند تر وقتی است که در کشوری که هیچ تعلق خاطری به آن ندارد و فقط به خاطر دفاع از حق و اهل البیت در کشور اسلامی دیگر بجنگد و هدف اصلی او رضای خدا باشد این شهادت دارای ارزش والایی است .
امام جمعه گرگان در حاشیه خاطرات همسر شهید خوش محمدی در خصوص نرفتن شهید به حج  ، بیان داشت : شهید خوش محمد به ما درس بزرگی داده است که مانند امام حسین (ع) مکه را به مقصد عراق ترک کند و زیارت خانه خدا را کنار گذاشته  ؛ مسئولیت سنگین تر که جهاد و کشته در راه خدا را ترجیح دهد که این بالاترین سعادت و افتخار است .
نماینده ولی فقیه استان ضمن تاسی از سیره ای پیامبر و اهل البیت(ع) ، گفت: در ادعیه ما کشته شدن در راه خدا توفیق است و در این راه خواستن ما نیز باعث کمال درجات انسانی بوده و در نهایت رسیدن به این فیض عظیم است .


انتهای پیام/
کد مطلب: 216053