آغاز هفته دولت با گلباران قبور مطهر شهدا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۴
فریبرز نجفی در این مراسم گفت: شهیدان رجایی و باهنر نمونه بارز ساده زیستی و مسئولیت پذیری بودند که مسئولین کنونی نیز باید با الگوگیری از این عزیزان تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به جامعه انجام دهند.
 
به گزارش "ایثار" چهارمحال و بختیاری: امروز پنج شنبه 2 شهریور ماه 96 همزمان با آغاز هفته دولت مراسم گلباران و عطر افشانی قبور مطهر شهدا با حضور مسئولین از جمله استاندار و معاونین، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مدیران کلیه ادارات و خانواده های معظم شهد او ایثارگران استان در گلزار شهدای شهرکرد و به صورت همزمان در مراکز شهرستانها برگزار شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت و خیرمقدم گویی گفت: شهیدان رجایی و باهنر نمونه بارز ساده زیستی و مسئولیت پذیری بودند که مسئولین کنونی نیز باید با الگو گیری از این عزیزان تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به جامعه انجام دهند.
قاسم سلیمانی دشتکی استاندار چهارمحال و بختیاری نیز تاکید کرد: شهدای قبل، حین و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران باعث شدند تا نظام تثبیت و به جهان صادر شود.
سلیمانی دشتکی تصریح کرد: در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران تمامی دولت ها و دولتمردان تلاش های فراوانی برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام دادند.
وی یادآور شد: قدردانی از اقدامات مطلوب دولت ها، رفع نقاط ضعف و ایجاد تعامل، وحدت رویه و همدلی به منظور دستیابی سریع تر به اهداف توسعه ای کشور در بخش های مختلف باید در دستور کار مسئولان ملی و استانی باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 216078
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...