اهداف امام راحل و شهدا با تلاش زیاد و خدمت به مردم پا برجا خواهد ماند.
تاریخ انتشار : جمعه ۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۱
به مناسبت آغاز هفته دولت غبارروبی گلزار مطهر شهدای استان و تجدید میثاق با آرمان های والای شهیدان برگزار شد .
اهداف امام راحل و شهدا با تلاش زیاد و خدمت به مردم پا برجا خواهد ماند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی ، به مناسبت آغاز هفته دولت غبارروبی گلزار مطهر شهدای استان و تجدید میثاق با آرمان های والای شهیدان برگزار شد که در بجنورد مرکز استان مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی به هماره مسئولان ارشد استانی نیز در آغازین روز هفته دولت و جهت تجدید پیمان با آرمانهای بلند بنیانگذار فقید انقلاب امام خمینی (ره ) و شهدای استان ضمن حضور در گلزار شهدا و عطرافشانی وقرائت فاتحه یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشتند .
در این مراسم  رئیس کل دادگستری خراسان شمالی ضمن تبریک به مناسبت آغاز هفته دولت، گفت: وحدت، همدلی و یکپارچگی پیام اصلی هفته دولت می باشد که باید رفتار و کردار هر فردی در هر جایگاه و مقامی به گونه ای باشد که در مسیر همدلی و هم افزائی هر چه بیشتر جامعه قدم بردارد.
حجت الاسلام قدرتی افزود: رحمت، برکت و لطف الهی در سایه وحدت و همدلی یک ملت نازل می شود و این به معنای نبود اختلاف نظر نیست و بلکه با وجود تمامی اختلاف نظرات باید در مقابل دشمن واحد یکپارچه و همگام باشیم.
قدرتی ادامه داد: پاسداری همه جانبه از ارزش ها و اهداف تعریف شده ی امام راحل دومین پیام هفته دولت است.
وی تصریح کرد: دشمن شناسی و عدم اعتماد به دشمنان نظام و انقلاب به معنای قطع رابطه با دنیا نیست و بلکه حفظ اقتدار کشور با تکیه بر داشته های ملی و بومی و همچنین ارزش ها و اعتقادات دینی ماست.
وی تصریح کرد: اگر بخواهیم ایران و نظام سربلند باقی بماند و همچنین اهداف امام راحل، شهدای انقلاب، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهداء مدافع حرم پابرجا باشد باید در راستای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.  
 
کد مطلب: 216123