داخلی صفحه قزوین خبر
 
با صدور پیامی،
مدیرکل بنیاد قزوین بازگشت پیکر مطهر سه شهید را تبریک گفت
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزون با صدور پیامی بازگشت پیکر مطهر سه شهید مفقودالاثر پس از سه دهه، به آغوش خانواده‌شان را تبریک گفت.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در متن این پیام آمده است:
شهیدان جوان و برومند ایران اسلامی، بر خاک افتادند تا ملت بزرگ ایران روی پای خود بایستد، آنان رزم آفریدند تا امروز کسی در دنیا جسارت کوچکترین تعرضی را به زمین و آسمان این سرزمین نداشته باشد و استقامت آنان بود و هست که به ملت‌های ستمدیده جهان، درس مبارزه و استقامت در برابر زور و استکبار را آموخت.
آنان با ایثار و از خودگذشتگی خود، راه ایثار و مقاومت را به همگان آموختند تا ملت سرافراز ایران با اقتدا به امام شهیدان، ادامه دهنده‌ی راه و یاد شهدا و ایثارگران در طول تاریخ بوده و باشند.
و حال که در جریان تفحص و تلاش ارزشمند همرزمان ایثارگر، پیکر مطهر شهیدان حجت الاسلام والمسلمین جمشید آقاجانی، محمد ذوالفقاری و ولی‌الله خمسه‌ای که بیش از سی سال مفقودالاثر بوده و نشانی از آنان نبود، شناسایی و به دامان پر مهر مادران و بازماندگان صبورشان بازگشته است، اینجانب، شهادت و بازگشت پیکرهای مطهر این سرداران پر افتخار استان قزوین را محضر مقام معظم رهبری، مردم شهیدپرور استان، بویژه خانواده‌ی معظم آنان تبریک عرض نموده، علو درجات را برای این شهیدان والامقام و صبر و توفیقات روزافزون را برای بازماندگان آنان، از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 216216
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور