داخلی صفحه کرمان خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد شهید امور ایثارگران استان کرمان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۹
محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان سرافراز رجایی و باهنر، آغاز هفته دولت را تبریک و تهنیت گفت.
پیام مدیرکل بنیاد شهید  امور ایثارگران استان کرمان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
 
به گزارش ایثار واحد استان کرمان، محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان سرافراز رجایی و باهنر، آغاز هفته دولت را تبریک و تهنیت گفت.
متن پیام به این شرح است:
هفته اول شهریورماه، مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت نام‌گذاری شده است. تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی‌ادعا؛ سیره، منش و روش آنان بود.
هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت و تلاش در جهت تحکیم آن سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران عزیز را به دنبال خواهد داشت و در این راستا چه نیکوست که دولتمردان و خدمتگزاران به مردم غیور ایران‌زمین برای ادامه دادن راه شهیدان والامقام هم‌قسم شوند، برای ساختن ایرانی مقتدر، ایرانی استوار، ایرانی آباد و ایرانی آزاد.
در نظام اسلامی، فلسفه وجودی دولت‌ها  بر اساس خدمت‌رسانی به مردم پایه‌ریزی شده است و کارمندان در آن، از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند و تحقق بسیاری از اهداف به دست آنان است. همانانی که تمام همت و تلاششان، گشایش گره‌های زندگی انسان‌ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.
اینجانب ضمن تبریک هفته دولت، فرصت را غنیمت شمرده روز چهارم شهریورماه که به‌پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز به نام روز کارمند نام‌گذاری شده را به همکاران پرتلاشم تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم با کمک و همکاری همه همکاران در جلب رضای باری‌تعالی و خانواده محترم شهدا و ایثارگران موفق‌تر از گذشته حرکت نمائیم.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 216232