داخلی صفحه بوشهر خبر
 
پیام حجت‌الاسلام تشکری به مناسبت هفته دولت
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با صدور پیامی یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به‌ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را گرامیداشت.
پیام حجت‌الاسلام تشکری به مناسبت هفته دولت
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، متن پیام حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری به شرح زیر است:
بسمه‌تعالی
هشتم شهریور، یادآور کوچ دو پرستوی سبک‌بال رفته تا افق عرش، رجایی و باهنر است؛ دو معلم بزرگ عمل، نه شعار؛ دو آموزگار وارسته که پیشه‌شان انسانیت و خلوص بود.
هفته دولت نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی و یادآور فداکاری‌های فرزندان پاک‌نهاد و گران‌قدر انقلاب اسلامی، شهیدان رجایی و باهنر و فرصتی جهت تجدید میثاق با این شهیدان والامقام است.
در کارنامه دولت‌هایی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی عهده‌دار وظایف مهم اجرایی در نظام جمهوری اسلامی بوده‌اند، یادگارهای ارزشمندی از تلاش‌ها و فداکاری‌ها ثبت‌شده است و وظیفه ما قدردانی از این نیروهای مخلص است، تلاش‌ها و فداکاری‌هایی که درراه خدا و برای ساختن ایرانی سربلند و آباد انجام گردیده و به‌حق قدردانی از آن‌ها وظیفه‌ای است بس خطیر و مهم.
اکنون در دولت تدبیر و امید که جان تازه‌ای به کالبد خدمت به مردم بخشیده، هفته دولت درواقع فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر افق‌های تازه‌ای از پیشرفت و توسعه را طراحی و امید به آینده‌ای بالنده را به منصه ظهور رسانده و باتدبیر زمینه‌های رشد و پیشرفت روزافزون کشور، در حیطه‌های مختلف را فراهم آورند.
این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به‌ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت‌مردان و کارمندان خدوم و متعهد به‌خصوص کارمندان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام عظمای ولایت حضرت خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
ابراهیم تشکری
انتهای پیام/
کد مطلب: 216271