داخلی صفحه کرمان خبر
 
محمد رضا حسنی سعدی به نقل از شهید باهنر :
من خستگی را هیچ گاه ملاقات نخواهم کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۵
محمد رضا حسنی سعدی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در مراسم تجلیل از همکاران بنیاد استان ، شهید باهنر را یکی از افتخارات استان و کشور دانست.
من خستگی را هیچ گاه ملاقات نخواهم کرد
 
به گزارش ایثار واحد استان کرمان، ظهر امروز شنبه مورخ چهارم شهریور ماه 96 همزمان با روز کارمند مراسم تجلیل از خادمین شهدا در محل نمازخانه اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان  برگزار شد.
در این مراسم محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت بویژه شهید رجایی و شهید باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همکاران و خادمان خانواده معزز شهدا و جانبازان تبریک گفت. وی در ادامه با اشاره به زندگی نامه شهید باهنر ایشان را یکی از افتخارات استان کرمان و کل کشور دانست. حسنی سعدی در ادامه افزود : شهید باهنر به چنان درجه ای رسیده بود که زمانی که از شهید بهشتی در خصوص جانشینشان در ایران در زمان سفرهای مبارزاتی دوران انقلاب سوال نمودند ، ایشان از شهید باهنر  به عنوان یار و همکار و جانشین خود نام بردند.
 مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در انتهای سخن خود از زندگی شهید باهنر چنین گفت:پدر بزرگوار شهید باهنر خواروبارفروشی کوچکی داشت ونقل است ازفرزندان ایشان که " پدر ما حتی حبوباتی را که برای فروش به مردم میخرید درخانه پاک میکرد و بعد برای فروش به دکان میبرد و  وقتی ما علت رامیپرسیدیم و اعتراض میکردیم  میگفت مردم پول نخود و لوبیا به من میدهند نه پول خاک " ؛ واین نتیجه نان حلال است که مرد بزرگی چون شهید باهنر را تربیت نمود و به انقلاب هدیه کرد که خود در جائی گفته بود : من خستگی را هیچ گاه ملاقات نخواهم کرد.
انتهای پیام./
کد مطلب: 216319