داخلی صفحه فارس خبر
 
اعضای خانواده شهید حججی با استقبال مردم وارد شیراز شدند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳
شیراز- ایرنا- مردم ولایت مدار و مشتاق استان فارس از نخستین ساعات سه شنبه با در دست داشتن شاخه گل و پس از ساعت ها انتظار در فرودگاه شیراز، از اعضای خانواده شهید حججی شهید مدافع حرم در بدو ورود به شیراز استقبال کردند.
 
به گزارش خبرنگار ایرنا همزمان با سالروز شهادت امام جواد(ع)، اعضای خانواده شهید مدافع حرم شهید محسن حججی وارد شهر شیراز شدند.
خانواده این شهید بزرگوار برای شرکت در آیین ویژه گرامیداشت شهید حججی و شهدای مدافع حرم فرودگاه شیراز را به مقصد حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) ترک کردند.
قرار است در مراسم بزرگداشت شهید حججی و شهدای مدافع حرم در حرم شاهچراغ(ع)، نخستین فیلم کوتاه با موضوع این شهید رونمایی شود.
همچنین قرار است آیین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم اهل بیت(ع) نیز با حضور خانواده شهید محسن حججی بعدازظهر سه شنبه همزمان با نماز مغرب و عشا در حسینیه سید الشهدا(ع) شهرستان سروستان برگزار شود.
خانواده شهید حججی بنا به درخواست مردم در شهرهای مهارلو، کوهنجان از توابع شهرستان سروستان فارس واقع در 80 کیلومتری شرق شیراز در بین مردم حاضر می شوند.
برخی از مسئولان استان فارس از جمله فرمانده سپاه فجر فارس و نمایندگان ادارات کل استان فارس در این آیین استقبال مردمی حضور داشتند.
محسن حُججی متولد 1371 خورشیدی در نجف‌آباد هجدهم مرداد 1396 در جهاد با داعشی ها و دفاع از حرم اهلبیت(ع) به شهادت رسید.
خبرنگار: فاطمه هاشمی نیک ** انتشار دهنده:‌غلامرضا مالک زاده
3002/ 1876
http://www.irna.ir/fars/fa/News/82639568
کد مطلب: 216456