داخلی صفحه فارس خبر
 
تقدیر از خانواده معظم شهیدان اسماعیلی و کنعانی در سپیدان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
فرماندار سپیدان به همراه جمعی از مسئولان این شهرستان با خانواده های معظم شهیدان علی حسن اسماعیلی و اسماعیل کنعانی دیدار و گفتگو کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از سپیدان، شبیر زارع خفری در دیدار با خانواده معظم شهیدان علی حسن اسماعیلی و اسماعیل کنعانی، ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام به‌ویژه شهیدان رجائی و باهنر، اظهار داشت: شهدا چشم‌وچراغ انقلاب هستند و حضور با برکت آنان مایه سرافرازی و سربلندی است و رشادت‌های رزمندگان، جانبازان و شهدای ما در هشت سال جنگ تحمیلی و همچنین فداکاری شهدای مدافع حرم امنیت امروز ایران اسلامی را رقم زد.

زارع خفری با تأکید بر اینکه خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده‌های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد، خاطرنشان ساخت: خانواده‌های معظم شهدا، سرمایه‌های ارزشمندی برای جامعه هستند و خدمت به آنان توفیق الهی است.
وی همچنین افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای تلاش بیشتر در راه خدمتگزاری برای مردم، نیازمند دعای خانواده شهدا هستند، امیدواریم خداوند توفیق خدمت شایسته به مردم و خانواده شهدا را به ما عنایت فرماید.

در پایان فرماندار سپیدان با اهدا لوح و هدایا از خانواده‌های معظم شهیدان کنعانی و اسماعیلی تقدیر کرد.
گفتنی است، شهید معظم اسماعیل کنعانی در سال ۶۶ و در سن ۱۷ سالگی در شلمچه و همچنین شهید معظم علی حسن اسماعیلی در سال ۶۴ و در سن ۱۹ سالگی در جنوب به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
کد مطلب: 216473