داخلی صفحه گلستان خبر
 
بنیاد شهید و امورایثارگران گلستان موفق به کسب رتبه برتر کشوری جشنواره شهید رجایی شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۶
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان به عنوان واحد استانی برتر در شاخص‌های عمومی و اختصاصی جشنواره کشوری شهید رجایی شناخته شد.
بنیاد شهید و امورایثارگران گلستان موفق به کسب رتبه برتر کشوری جشنواره شهید رجایی شد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان ، یکشنبه پنجم مرداد 96 در آیین بزرگداشت هفته دولت و گرامیداشت مقام شهیدان رجایی و باهنر با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس‌جمهور و مقام عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران از علی اصغر فاضلی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان به عنوان مدیرکل واحد استانی برتر در شاخص‌های عمومی و اختصاصی ، تجلیل و قدردانی کرد.
لازم بذکر است از علی رضایی ، محمد رضا مهری ، ناهید سهرابی و سمانه رضایی بعنوان کارمندان نمونه در این مراسم تجلیل شد.
متن لوح تجلیل به شرح ذیل است.
جناب آقای علی اصغر فاضلی  
مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان
سلام علیکم 
هفته دولت یادآور همت و خدمت دولت‌مردان بزرگ ایران اسلامی " شهیدان رجائی و باهنر" و مرام آسمانی و حرکت متعالی‌شان در راه خشنودی باری تعالی است که نهضتی از خدمت صادقانه و عدالت محور را رقم میزند. این جریان اعتقادی که خدمت را فرازی از عبادت بر می‌شمارد سراج هدایت مسئولین و الگوی عینی از سلوک معصومین در خدمت‌گزاری به مردم است.
در این راستا همزمان با هفته دولت ضمن گرامیداشت این ایام، انتخاب آن واحد استانی را که با مدیریت و درایت جنابعالی به عنوان واحد استانی برتر در شاخص‌های عمومی و اختصاصی صورت گرفته است تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
امید آنکه همواره در خدمت رسانی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ارزشمند جهاد، ایثار و شهادت موفق و موید باشید و پیروی راه شهیدان به ویژه شهدای دولت‌ مرد ایران اسلامی تا تحقق دولت کریمه حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ادامه یابد.
سید محمدعلی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 216551
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...