گذشت زمان عامل فراموشی حادثه منا نشود .
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۱
مدیر کل بنیاد در جلسه همزمان گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فاجعه منا و هفته دفاع مقدس گفت : گذشت زمان عامل فراموشی حادثه منا نشود .
گذشت زمان عامل فراموشی حادثه منا نشود .
 
به گزارش ایثار واحدخراسان شمالی  دفتر مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی میزبان دو جلسه همزمان با موضوع گرامیداشت یادو خاطره شهدای فاجعه منا و هفته دفاع مقدس شد.
این جلسه با حضور 22دستگاه اجرایی استان و مدیر کل بنیاد و معاون فرهنگی وامور اجتماعی برگزار شد .
عزیزی مدیر کل در ابتدا سخنرانی کوتاهی در خصوص آیات قرآن در شآن جهان بیان نمودو به آیه ای از قرآن کریم در خصوص شهدا اشاره داشت و گفت : گذشت زمان عامل فراموشی حادثه منا نشود .
و سپس   ذوالفقاری معاون فرهنگی و امور اجتماعی اداره کل در مورد فاجعه منا گفت:باید مطابق فرامین رهبری شهدای منا را گرامی بداریم ، امر نافذ رهبری این است که این شهدا ضیوف الرحمن بودند،ودیعه داران خادمیت زوار خانه خدا این لیاقت را ندارند کما اینکه در حوضه ریاست و تعامل با جهان اسلام و به طور مشخص فلسطین و قدس هم بی کفایت وبلکه وابستگی خودرا با استکبار و صهیونیست آشکار نموده و ما باید این مهم را بیان کنیم تا مردم جهان اسلام آگاه و بیدار شوند .
و همچنین وی به مناسبت پیش رو داشتن هفته دفاع مقدس فرمود:
دفاع مقدس سرلوحه تمام موضوعات ومراسمات انقلاب اسلامی است .هر موضوع  ومناستی تحت شعاع این موضوع قرار می گیرد حتی ایام شهادت ائمه و بلکه ایام محرم حتی عاشوراهم در راستا و در مسیر دفاع مقدس از ناموس شریعت بوده و از این رو باید با تمام توان و ظرفیتمان این هفته را عزیز و مبارک بدانیم .
 
کد مطلب: 216697